REKLAMA

Kolekcja zegarków Gucci G-Timeless Slim

Nowa kolekcja szwajcarskich zegarków Gucci G-Timeless Slim została zainspirowana długoletnią tradycją marki. Powstałe wzory należą do najbardziej klasycznych oraz eleganckich czasomierzy w całej kolekcji. To połączenie ponadczasowego wzornictwa ze szwajcarskim minimalizmem, klasyki
z nowoczesnością.

Gucci G-Timeless Slim fot. materiał prasowy

Gucci G-Timeless Slim ref. YA1265023

Koperta wykonana została ze stali szlachetnej, pokryta powłoką PVD. Szkło szafirowe, pokryte powłoką antyrefleksyjną – odporne na zarysowania. Symbol na środku tarczy w postaci pszczoły pełni rolę sekundnika. Wodoszczelność 5 ATM. Pasek skórzany.

cena: 5350 zł

Gucci G-Timeless Slimfot. materiał prasowy

Gucci to jedna z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych marek w świecie mody. Założyciel firmy Guccio Gucci od samego początku kierował się dewizą wysokiej jakości i unikalności wytwarzanych produktów. W 1921 roku założył swój pierwszy warsztat we Florencji, w którym powstała linia toreb podróżnych sygnowana marką Gucci. Ich styl i jakość błyskawicznie została doceniona przez klientów, wznosząc firmę w najbardziej prestiżową strefę dóbr luksusowych. I tak kolejne nowe produkty z logo Gucci nie tylko kojarzone były z jakością i stylem, ale również dzięki dyskretnej identyfikowalności, z oznaką luksusu. W 1972 roku, Gucci jako jeden z pierwszych domów mody zaprezentował własną kolekcję zegarków. Mariaż świata mody ze światem rzemiosła czasu przyniósł efekt w postaci wielu kultowych modeli zegarków łączących współczesne trendy z tradycją , innowacyjność z precyzją oraz najwyższy kunszt z elegancją. Od tego czasu zegarki Gucci, wytwarzane w szwajcarskim atelier La Chaux-de-Fonds, są synonimem doskonałej jakości i ponadczasowego stylu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA