[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Goldwell Kerasilk - luksusowe produkty do pielęgnacji włosów

Goldwell Kerasilk

Goldwell Kerasilk to luksusowe produkty do pielęgnacji włosów oraz ekskluzywne kuracje salonowe dla wspaniałych i długotrwałych efektów. Sekretem skuteczności produktów są zaawansowane technologie oraz najwyższej jakości składniki. Seria składa się z czterech segmentów: Control (wygładzenie i miękkość), Reconstruct (odżywienie i odbudowa), Color (ochrona i upiększenie koloru) oraz Repower (objętość i wzmocnienie). Marzy Ci się luksusowe wygładzenie, niesamowita elastyczność, wspaniały połysk lub imponująca objętość? Zapytaj swojego fryzjera o produkty i usługi Kerasilk, które sprawią, że na nowo pokochasz swoje włosy.

Goldwell Kerasilk jest dostępny od kwietnia 2017 roku w najlepszych polskich salonach fryzjerskich współpracujących z Goldwell. Ich adresy znajdziesz na www.goldwell.pl.

REKLAMA

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij