#GoCoaching – darmowy program treningowy w sklepach GO Sport dostępny dla wszystkich

Rusza program bezpłatnych treningów w sieci GO Sport. #GoCoaching to cykl zajęć sportowych, które odbywają się na terenie sklepów w największych centrach handlowych.

Producent

Uczestnikiem może zostać każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa za pośrednictwem Facebook’a. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, gwarantując najwyższą jakość i specjalistyczne porady wszystkim, którzy biorą w nich udział.

Treningi w ramach programu #GoCoaching to kontynuacja cyklu rozpoczętego w ubiegłym roku. Dotychczas zajęcia organizowane były tylko w Warszawie pod hasłem#GoYoga oraz #GoRunning. Cykl z sesjami jogi prowadzonymi przez Karolinę Erdmann, założycielkę Yoga Beat Studio,odbywał się wCH Promenada. Treningi biegowe w Galerii Wileńskiej prowadził Marcin Górnicki – ambasador GO Sport, trener i dziennikarz.

#GoCoaching to program treningów, które odbywają się w sklepach GO Sport zlokalizowanych w największych centrach handlowych. Z zajęć mogą już korzystać mieszkańcy Warszawy, a w przyszłości program będzie funkcjonować również w Łódzi i Poznaniu. Już od lutego można korzystać z zajęć jogi. #GoYogaodbywać się będzie cyklicznie w każdy sobotni poranek w GO Sport w C.H. Promenada.

#GoCoaching to także okazja do skorzystania z porad profesjonalnych instruktorów, dotyczących zarówno ćwiczeń jak i sprzętu. Treningi są całkowicie bezpłatne i każdy może w nich uczestniczyć. Jedyne co należy zrobić, to zgłosić swój udział na Facebook’u GO Sport, gdzie dostępny jest harmonogram spotkań. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zapisów.

Kalendarz wydarzeń:

https://www.facebook.com/pg/GOSportPolska/events/?ref=page_internal

Więcej o GO Sport:

GO Sport codziennie inspiruje swoich klientów prowadząc eksperckiego GO Bloga pełnego porad i motywacji od Ambasadorów GO Sport!

Go-sport.pl/blog/

Zobacz również:
REKLAMA