#GłodniCelebracji, czyli urodzinowa kampania Maczfit

Maczfit obchodzi 7. urodziny i zachęca do wspólnej celebracji, przypominając, że każdy dzień może być ku temu świetną okazją! A jak robią to znani i lubiani? Ambasadorzy marki, a wśród nich Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Agata Sieramska oraz Agnieszka Kobus-Zawojska opowiadają o tym, co dla nich oznacza celebrowanie życia.

MaczFit Materiały prasowe

#GłodniCelebracji to hasło przyświecające 7. urodzinom marki Maczfit. Catering dietetyczny w najnowszej kampanii przypomina, że warto celebrować i doceniać nawet codzienne, drobne przyjemności. A co sądzą na ten temat ambasadorzy marki, których w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy osób? Jakie są ich sposoby na świętowanie?

REKLAMA

– Celebruję życie w dosyć prosty sposób. Dobra kawa i jedzenie, no i mąż obok. Po dobrym wyścigu czy treningu uwielbiam nagradzać się jakimś pysznym posiłkiem. To daje mi dużo radości. No i nie ukrywam, że uwielbiam słodycze! To moja słabość i sposób na celebrację, dlatego tak bardzo cieszę się, gdy widzę zdrowe słodkości. Mogę wtedy połączyć przyjemne z pożytecznym – mówi Agnieszka Kobus-Zawojska, ambasadorka marki Maczfit, polska wioślarka, srebrna i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i Europy.

Z kolei dla Agaty Sieramskiej – modelki, influencerki i trenerki tysięcy Polek, okazją do celebracji są chwile spędzone wśród ludzi, których kocha i którzy są dla niej ważni. Modelka przypomina, że to właśnie te momenty są na wagę złota, a ich docenienie sprawia, że łatwiej jej w życiu zachować równowagę. Tym samym zachęca, by – podobnie jak ona – uczyć się zauważać nie tylko duże sukcesy, ale również te najdrobniejsze.

A jakie m.in. powody do celebrowania ma Maczfit?

  • 350 000 – tylu klientów zaufało marce w ciągu 7 lat,
  • aż 13 gotowych diet oraz diety z wyborem dań,
  • ponad 10 000 receptur w ciągu 7 lat i aż 10 nowych receptur co tydzień,
  • blisko 1800 miejscowości obsługiwanych przez kurierów Maczfit,
  • 3000 m2 powierzchni produkcyjnej, w której powstają dania Maczfit,
  • prawie 600 osób pracujących każdego dnia na sukces marki.
REKLAMA