Givenchy Teint Couture City Balm - rozświetlenie, nawilżenie i trwałość

Upiększający podkład rozświetlający. Nawilżenie i trwałość 24h. Ochrona miejska.

Givenchy materiały prasowe

Givenchy prezentuje nowy kosmetyk nadający skórze idealny wygląd, zaprojektowany przez Nicolasa Degennes’a specjalnie do miejskich warunków. To formuła wszystko w jednym, która udoskonala cerę, chroniąc ją jednocześnie przed zanieczyszczeniem i wpływem niebieskiego światła. Jak się nazywa? Teint Couture City Balm. Nazwa mówi wszystko: elegancka zmysłowość w stylu Givenchy połączona z aktywnymi składnikami, gotowymi stawić czoła miejskim wyzwaniom. Dzięki tej formule skóra jest promienna, nawilżona i nieskazitelna, a zarazem odpowiednio chroniona. Krótko mówiąc, to sojusznik, na którego czekały mieszkanki miasta.

Udoskonalona naturalność

Teint Couture City Balm sprawia, że cera staje się promienna, dając poczucie nagiej skóry i optymalnego komfortu. Ekstrakt z lukrecji, najważniejszy aktywny składnik linii Teint Couture, pomaga poprawić stan skóry, podczas gdy kwas hialuronowy zapewnia jej długotrwałe nawilżenie. Efektem jest wzmocnienie naturalnej promienności.

Całościowa ochrona

Dzięki szerokiemu spektrum ochrony przed zanieczyszczeniem ta formuła nowej generacji przeciwdziała negatywnym wpływom miejskiego życia. SPF 25 PA++ połączony z ochronnym ekstraktem shea to skuteczna kombinacja, za sprawą której Teint Couture City Balm zapewnia ochronę przed miejskimi zagrożeniami. Twój najlepszy sojusznik w codziennej walce przeciwko oddziaływaniu promieni UV oraz zanieczyszczeniu. A nawet coś więcej: działa jako bariera chroniąca przed niebieskim światłem, promieniowaniem wydzielanym przez ekrany, które, jak wykazano, ma szkodliwy wpływ na komórki.

Odporny i trwały

Struktura Teint Couture City Balm oparta jest na innowacyjnych polimerach, dzięki którym kosmetyk zachowuje trwałość przez 24 godziny, nie rozmazuje się i jest wodoodporny. 24 godziny doskonałości i absolutnego komfortu: rozpraszające światło pudry maskują wszelkie drobne niedoskonałości, tworząc cudowne matowe wykończenie. Formuła stapia się ze skórą niczym faktura eleganckiej tkaniny.

Świeża paleta kolorów

Teint Couture City Balm idealnie dopasowuje się do kolorytu cery. Po pierwsze dlatego, że dzięki delikatnej konsystencji podkreśla naturalną tonację. Po drugie, ponieważ Givenchy proponuje zupełnie nową klasyfikację odcieni. Zestaw 14 odcieni Teint Couture City Balm, stworzony przez Nicolasa Degennes’a, nie tylko uwzględnia różnorodność kolorytów skóry, ale także ich warianty: chłodny, neutralny albo ciepły. Oto sekret bardziej promiennej cery o naturalnie wyrównanym kolorycie oraz poczucia lekkości.

Wyraziste opakowanie

Szyk widać tu na pierwszy rzut oka: duże, wyraziste logo Givenchy odzwierciedla charakter najnowszych kreacji marki. Teint Couture City Balm to więcej niż kosmetyk do makijażu: to znak jakości.

Idealna, wyrównana cera

Blanca Padilla, modelka makijażu dla Givenchy, w obiektywie fotografa Dario Catellaniego staje się przykładem bezkonkurencyjnej ochrony, jaką Teint Couture City Balm może zapewnić mieszkankom miasta na całym świecie. Niezależnie od słońca czy zanieczyszczeń, ten inteligentny kosmetyk o wielu odcieniach daje ochronę przed szkodliwymi czynnikami miejskiego otoczenia. Krótko mówiąc, jest to magiczna formuła, która stanie się dla miejskich wojowniczek źródłem nowej siły.

Podkład dostępny od 1 lutego 2020

Wyłącznie w wybranych perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl

Estymowana cena w perfumeriach: 207 zł

REKLAMA