[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Gama Elixir Jeunesse od Yves Rocher

Eksperci Yves Rocher opracowali formuły kosmetyków zgodnie z ich zasadami – dbając o ich skuteczność oraz bezpieczeństwo i przyjemność stosowania.

Dermatolodzy szacują, że czynniki przyspieszające starzenie, takie jak zanieczyszczenie środowiska czy ekspozycja na słońce, odpowiadają za starzenie się skóry aż w 80%; wiek i genetyka determinują je jedynie w 20%.

Zostało udowodnione naukowo, że czynniki zewnętrzne oddziałują na skórę i przyspieszają jej starzenie.

REKLAMA

Stres oksydacyjny powoduje nadmierną produkcję wolnych rodników, które oddziałując na skórę od środka, przyspieszają proces starzenia się jej głębokich warstw. W ten sposób naturalne mechanizmy biologicznej ochrony i odbudowy skóry ulegają zaburzeniu.

Oczyszczanie skóry z toksyn jest niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji. Dzięki niemu skóra może chronić się przed wpływem czynników przyspieszających starzenie. Detoksykacja pozwala skórze na wytworzenie naturalnej bariery ochronnej przed zanieczyszczeniami, a jednocześnie umożliwia jej swobodne oddychanie i wczesne przeciwdziałanie szkodliwemu wpływowi środowiska we wszystkich warstwach.

„Sukces ESENCJI PODWÓJNY EFEKT ELIXIR JEUNESSE skłonił nas do wykorzystania tej wyjątkowej substancji w całej gamie ELIXIR JEUNESSE. Stworzyliśmy linię pielęgnacyjną, która stanie się niezastąpionym sprzymierzeńcem kobiet w walce z zanieczyszczeniami środowiska, a co za tym idzie również ze zmarszczkami”.

Virginie Couturaud
Dyrektor ds. rozwoju naukowego Yves Rocher

źródło: materiały źródłowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij