[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Gama Elixir Jeunesse od Yves Rocher

Eksperci Yves Rocher opracowali formuły kosmetyków zgodnie z ich zasadami – dbając o ich skuteczność oraz bezpieczeństwo i przyjemność stosowania.

Dermatolodzy szacują, że czynniki przyspieszające starzenie, takie jak zanieczyszczenie środowiska czy ekspozycja na słońce, odpowiadają za starzenie się skóry aż w 80%; wiek i genetyka determinują je jedynie w 20%.

Zostało udowodnione naukowo, że czynniki zewnętrzne oddziałują na skórę i przyspieszają jej starzenie.

REKLAMA

Stres oksydacyjny powoduje nadmierną produkcję wolnych rodników, które oddziałując na skórę od środka, przyspieszają proces starzenia się jej głębokich warstw. W ten sposób naturalne mechanizmy biologicznej ochrony i odbudowy skóry ulegają zaburzeniu.

Oczyszczanie skóry z toksyn jest niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji. Dzięki niemu skóra może chronić się przed wpływem czynników przyspieszających starzenie. Detoksykacja pozwala skórze na wytworzenie naturalnej bariery ochronnej przed zanieczyszczeniami, a jednocześnie umożliwia jej swobodne oddychanie i wczesne przeciwdziałanie szkodliwemu wpływowi środowiska we wszystkich warstwach.

„Sukces ESENCJI PODWÓJNY EFEKT ELIXIR JEUNESSE skłonił nas do wykorzystania tej wyjątkowej substancji w całej gamie ELIXIR JEUNESSE. Stworzyliśmy linię pielęgnacyjną, która stanie się niezastąpionym sprzymierzeńcem kobiet w walce z zanieczyszczeniami środowiska, a co za tym idzie również ze zmarszczkami”.

Virginie Couturaud
Dyrektor ds. rozwoju naukowego Yves Rocher

źródło: materiały źródłowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij