GUCCI kolekcja biżuterii Interlocking

Kolekcja GUCCI Interlocking ze słynnym podwójnym logo GG, nawiązuje do inicjałów założyciela marki - Guccio Gucci. Po raz pierwszy logo GG zostało użyte w latach 60. Dzisiaj jest jednym z najbardziej identyfikowalnych symboli GUCCI. Pojawia się w kolekcji ubrań, toreb podróżnych oraz damskich torebek.

Gucci Interlocking Materiały prasowe

Kolekcja złotej biżuterii Gucci Interlocking to ponadczasowy, a zarazem niepowtarzalny design. Wykonana z 18 karatowego złota.

Historia

GUCCI to jedna z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych marek w  świecie  mody. Założyciel firmy Guccio Gucci od samego początku kierował się dewizą wysokiej jakości i unikalności wytwarzanych produktów. W 1921 roku założył swój pierwszy warsztat we Florencji, w którym powstała linia toreb podróżnych sygnowana marką GUCCI. Ich styl i jakość błyskawicznie została doceniona przez klientów, wznosząc firmę w najbardziej prestiżową strefę dóbr luksusowych. I tak kolejne nowe produkty z logo GUCCI nie tylko kojarzone były z jakością i stylem, ale również dzięki dyskretnej identyfikowalności, z oznaką luksusu.

Biżuteria GUCCI to synonim najwyższej klasy, innowacyjności, kreatywności oraz nienagannego rzemiosła. Wszystkie wzory biżuterii symbolizują wyjątkowe włoskie
i współczesne podejście do szyku i elegancji, z uwzględnieniem charakterystycznych dla marki motywów, takich jak monogram Horsebit lub logo "GG". Najbardziej luksusowe produkty są ozdobione drogocennymi kamieniami, takimi jak rubiny, szafiry lub diamenty, a te ostatnie są zawsze certyfikowane przez Kimberley.

Cena bransoletki ze zdjęcia: 5950 zł

Cena pierścionka ze zdjęcia: 4380 zł

REKLAMA