GOCOKU - co nie dograsz, to dowyglądasz…

Czy strój sportowy może dodawać energii i poprawiać wyniki sportowe? Autorki GOCOKU, nowej na rynku marki z odzieżą do tenisa i golfa twierdzą, że jak najbardziej. Dlatego tworzą ubrania, które nie tylko są wygodne, miękkie i elastycznie dopasowują się do ruchów, ale także przyciągają wzrok, elektryzują radością i pozytywnie nakręcają kolorami, by dodawać pewności siebie w trakcie nawet najbardziej intensywnego wysiłku.

gocoku materiał prasowy

Twórczynie GOCOKU wierzą w to, że na wyniki sportowe wpływ mają nie tylko przygotowanie techniczne, fizyczne, motoryczne, czy mentalne. Dla nich ważne jest także to na ile komfortowo i atrakcyjnie czują się w swoim strojach podczas treningu, czy rywalizacji z innymi zawodniczkami. Okazuje się, że ta teoria nie jest wyssana z palca. Ma ona swoje potwierdzenie w badaniach profesorki Karen Pine z Uniwersytetu Hertfordshire, która  stoi na stanowisku, że dzięki odpowiednim ubraniom możemy wyrazić swój charakter, zaakcentować nastrój, ale także poprawić samoocenę. Od lat doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze ubrania mają wpływ na postrzeganie nas przez innych ludzi, dlatego tak skrupulatnie dobieramy strój na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, czy rozmowę kwalifikacyjną o pracę. Wyniki badań K.Pine pokazują, że to, co nosimy, wpływa nie tylko na nasze otoczenie, ale także na nas. Profesorka chcąc sprawdzić, czy odzież ma wpław na poczucie własnej wartości, przeprowadziła eksperyment, w którym podzieliła badanych na dwie grupy i jedną z nich ubrała w koszulkę z nadrukiem Supermana. Osoby w stroju superbohatera, zostały uznane przez innych za sympatyczniejsze i lepsze od pozostałych uczestników badania. Koszulka zmieniła także samoocenę badanych. Jednak najbardziej zdumiewające było to, że nie tylko dodała im właścicielom znacznej pewności siebie, ale także spowodowała, że w momencie badania czuli się oni silniejsi i sprawniejsi fizycznie niż pozostali uczestnicy badania.

W myśl tej teorii duet Małgorzata Kubańska i Agnieszka Kołogrecka stworzyły GOCOKU, odzieżową markę sportową, która wspiera trenujących. Nie tylko daje pełną swobodę ruchów i komfort użytkowania, ale także nakręca kolorami, dodaje pewności siebie i pozytywnej energii, dzięki czemu w trakcie treningu jesteśmy w pełni zmotywowane i świetnie się czujemy. 

GOCOKU to nowa na rynku, w 100 % polska marka z odzieżą sportową do tenisa i golfa, choć ubrania są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się też w innych okolicznościach. W kolekcji dostępne są tenisowe spódniczki z wygodnymi, wewnętrznymi szortami, sportowe topy, Tshirty i longsleeve’y. Wszystkie produkty szyte są w polskich szwalniach z miękkich, oddychających, antybakteryjnych, szybkoschnących i nie przyjmujących zapachów tkanin sportowych, które nawet w trakcie najbardziej intensywnego wysiłku dają uczucie lekkości i świeżości. 

GOCOKU sprawia, że dobrze poczujesz się w swojej sportowej stylizacji, więc  nic nie odciągnie Twojej uwagi od tego, żeby w trakcie treningu dać z siebie wszystko. Autorki marki z przymrużeniem oka mówią „co nie dograsz, to z GOCOKU dowyglądasz…”, bo nawet jeśli ich koncepcja wyda Ci się nieco naciągana, stracisz niewiele. Po pierwsze będziesz aktywna i spalisz mnóstwo kalorii. A z drugiej strony będziesz świetnie wyglądać, a to na pewno dostrzegą Twoje sparingpartnerki. Dlatego wejdź do świata GOCOKU i zacznij swój codzienni trening. 

www.gocoku.com

Zobacz również:
REKLAMA