Firma Perfect Salon wspiera Fundację Gajusz w ramach akcji „Dbaj o włosy i pomagaj!”

Firma Perfect Salon, polski dystrybutor marki JOICO, przez cały październik wspiera Fundację Gajusz w ramach akcji „Dbaj o włosy i pomagaj!”.

Joico Materiał prasowy

Fundacja Gajusz prowadzi pierwsze w centralnej Polsce hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci. W bardzo prosty sposób możesz pomóc jej podopiecznym - kupując szampony JOICO Defy Damage, JOICO K-Pak, JOICO K-Pak Color Therapy (o pojemności 300 ml) w promocyjnej cenie. Część tej kwoty zostanie przekazana Fundacji Gajusz. Chcesz pomóc? Pamiętaj, że tylko produkty z hologramami pochodzą od oficjalnego dystrybutora kosmetyków JOICO na rynku polskim i biorą udział w akcji. Link do autoryzowanych punktów sprzedaży: https://joicopolska.pl/6,9,0,0,autoryzowana-siec-sprzedazy*.

To kolejna taka inicjatywa Perfect Salon, polskiego dystrybutora produktów marki JOICO, Paul Mitchell i SexyHair. W marcu tego roku firma zorganizowała akcję charytatywną #PSdlazwierzaków, w ramach której przekazała ponad 8 000 zł Przytulisku w Harbutowicach i Kudłatemu Kumplowi z Warszawy. Tym razem przedstawiciele firmy Perfect Salon wytypowali 3 bestsellery JOICO - szampony w detalicznych pojemnościach. Przez cały październik są one sprzedawane w autoryzowanych punktach sprzedaży internetowej i salonach fryzjerskich w bardzo promocyjnej cenie (zamiast 109 zł za 59 zł). Firma zobowiązała się przekazać 2 zł za każdą sprzedaną butelkę podopiecznym Fundacji Gajusz.

*Z wyłączeniem DOUGLAS Polska.

REKLAMA