REKLAMA

Fantasia & Dessi - nowości z błyszczącymi dodatkami już na półkach

Każda z kobiet jest inna, każda z nich ma swój sposób, żeby zabłysnąć! Właśnie to mają podkreślić nowe wyjątkowe dodatki jogurtów Fantasia. Aby wyrazić siebie możesz sięgać po różne warianty i sposoby. Marka Fantasia po raz kolejny łączy kobiecy świat zapraszając do współpracy polską markę kosmetyków Dessi by podkreślić to, że każda kobieta ma swoją wizję piękna.

Nowe smaki Fantasia fot. materiał prasowy

W wyniku tej współpracy powstały stworzone specjalnie dla Fantasia zestawy kosmetyków, które pozwolą wydobyć wewnętrzny blask kobiet, które uwielbiają podkreślać swoje piękno i kreatywnie kształtować swój wizerunek. To idealna propozycja na karnawał i nie tylko!

REKLAMA

Zabłyśnij z nowościami od marki Fantasia

Kobieca różnorodność stanowi motyw przewodni marki Fantasia. Pragniemy dać kobietom przestrzeń
i narzędzia do wyrażania własnego „ja”, a karnawał to idealny czas na to aby błyszczeć na swój unikalny sposób. Aby jeszcze bardziej podkreślić karnawałowy blask, marka Fantasia proponuje dwa warianty jogurtów z dodatkami w formie owocowych galaretek pokrytych błyszczącą czekoladą. To dwa niepowtarzalne smaki - jogurt Fantasia z galaretkami wiśniowymi pokrytymi mleczną czekoladą oraz jogurt Fantasia z galaretkami pomarańczowymi pokrytymi białą czekoladą. Oba warianty oblane są błyszcząca polewą, w intensywnych kolorach wiśni oraz pomarańczy.

Daj się zainspirować duetowi Fantasia & Dessi

Sięgnij po wspaniałe zestawy kosmetyków, z których każdy składa się z pełnych blasku: pigmentu i błyszczyka zainspirowanych nowymi produktami  marki Fantasia i stwórz swój niepowtarzalny karnawałowy makijaż. To produkty, które tak samo jak jogurty Fantasia, można wykorzystywać i łączyć na niezliczoną liczbę sposobów, podkreślając swój niepowtarzalny charakter. Bo to kim jesteś dzisiaj, zależy tylko od Twojej wyobraźni!

fantasia.com.pl/

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA