[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

FOREVER YOUNG & JUST LOVE IT – letnie kolekcje bielizny ESOTIQ

Letnia propozycja ESOTIQ to dwie odmienne linie bielizny. Kobieca, zmysłowa i uwodzicielska JUST LOVE IT oraz skierowana do młodszej klientki, kolorowa i energetyczna FOREVER YOUNG.

esotiq mat. prasowe

Linia JUST LOVE IT uwodzi zmysłowymi koronkami, efektownymi wykończeniami oraz podkreśla kobiece kształty. Projektanci ESOTIQ tworząc szeroki wybór modeli myśleli o kobiecie pewnej siebie, kreatywnej i zmysłowej.

JUST LOVE IT to przede wszystkim romantyczne hafty na delikatnej siateczce, które dzięki wysoko zabudowanemu dekoltowi, można eksponować w stylizacjach na co dzień. Oprócz klasycznej kolorystyki w bieli, czerni i beżu, w kolekcji znajdziemy odważny soczysty turkus i wibrujący chabrowy, które dodają letnim propozycjom wyrazistości. Znajdziemy tu również modele ślubne, które dzięki swojej elegancji i wyjątkowości przypadną do gustu klientkom poszukującym idealnego stanika na tę specjalną okazję.

REKLAMA

Kolekcja FOREVER YOUNG oddaje młodzieńczego ducha drzemiącego w każdej kobiecie. Młodość to zmienność, flirt i zabawa. To dlatego w propozycjach linii FOREVER YOUNG odnajdziesz zarówno żywe, intensywne barwy, subtelne pastele jak i przykuwające wzrok zalotne koronki. Z takim wyborem kolorów i modeli każdy dzień rozpoczniesz pełna energii i pozytywnych wibracji. Wyraziste wzory koronek połączono z nowoczesnym designem i ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, pozwalającymi jeszcze lepiej wyeksponować plecy. Korale w połączeniu z granatem, subtelne róże, delikatne kremy oraz wyraziste czernie to idealna propozycja na ciepłe, słoneczne dni.

Kolekcje FOREVER YOUNG i JUST LOVE IT są już dostępne w ponad 260 salonach ESOTIQ w całej Polsce oraz na ESOTIQ.com


Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij