FEEDSKIN nakarm swoją skórę zdrowo i naturalnie

Cera to po prostu skóra twarzy. Codziennie na nią patrzymy, dotykamy i pielęgnujemy. Obserwujemy, jak się zmienia - z wiekiem, porami roku, czy stanem zdrowia. Jej kondycja uwarunkowana jest wieloma czynnikami.

FEEDSKIN Materiały prasowe

W dużej mierze odpowiada za to dieta oraz ilość wypijanej każdego dnia wody. Odpowiednie nawodnienie jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących odpowiedni przepływ krwi. Dzięki temu zwiększa się elastyczność i jędrność skóry, starzeje się ona wolniej, polepsza się jej koloryt. Niezwykle rzadko mamy do czynienia z bezproblemową cerą. Wiele osób boryka się z widocznymi naczynkami, przebarwieniami, niedostatecznym nawilżeniem lub trądzikiem. Dbałość o ciało od środka, połączone z właściwą, dopasowaną pielęgnacją są w stanie przynieść najbardziej widoczne i satysfakcjonujące efekty.

Marka FEEDSKIN to nowoczesne koktajle składników aktywnych w wyjątkowych połączeniach. Nie zawierają dodatków zapachowych. Są to produkty, z których stworzyć można pełną, kompleksową pielęgnację, jak również łączyć z innymi, ulubionymi kosmetykami. FEEDSKIN to bogata i różnorodna dieta dla każdego rodzaju skóry.  

Filozofia

SPERSONALIZOWANA DIETA DLA SKÓRY - podobnie jak organizm, który potrzebuje zróżnicowanej i zbilansowanej diety, również skóra w różnych okresach ma swoje potrzeby i wymagania. Należy ją odpowiednio “karmić” - zdrowo i naturalnie.

INNOWACYJNE RECEPTURY - nowoczesne składniki aktywne w wyjątkowych połączeniach, bez dodatków zapachowych, wszystkie formuły są wegańskie. Optymalne stężenia składników nie prowadzą do niezgodności z innymi produktami i konieczności wykluczania Twoich ulubionych kosmetyków.

Natura

EKOLOGICZNE OPAKOWANIA - dieta FEEDSKIN serwowana jest w szklanych, bezbarwnych butelkach. Kartoniki są wydrukowane z papieru makulaturowego.

NATURALNE SKŁADNIKI - nawet nowoczesne składniki aktywne w innowacyjnych kombinacjach można zmiksować w koktajlu 100% naturalnych roślinnych surowców.

MINIMALIZM I ŚWIADOMOŚĆ - podstawą każdej diety jest rozpoznanie potrzeb. Aby rozwiązać Twój skórny problem wystarczy już jeden, dobrze dobrany posiłek w postaci odpowiedniego kosmetyku.

FEEDSKIN to bogata i różnorodna dieta dla każdego typu cery.

Dostępność od 28 lutego w sklepie sylveco.pl oraz wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce.

IG: @feedskin.pl

REKLAMA