[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Energetyczna moc białka!

Trening obwodowy, fitness, crossfit, power bike, body shape, cardio, bieganie – to tylko nieliczne z aktywności, które wybieramy na co dzień. Często potrzebujemy zatem szybkiego doładowania energetycznego oraz odbudowania organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Jak natychmiast dostarczyć sobie pożądanych składników? Poznajcie produkty Go On oraz Go On Nutrition.

Julita Kotecka Julita Kotecka

Białko to jeden z najważniejszych składników odżywczych w diecie każdej aktywnej osoby. Dzięki niemu organizm regeneruje się po wysiłku i kształtuje naszą sylwetkę. Julita Kotecka-Nerek, instruktorka fitness, biegaczka i trenerka personalna tłumaczy: „Stopniowo, wraz z intensywnością treningu, wzrasta zapotrzebowanie naszego organizmu na różnego rodzaju makro i mikroelementy oraz produkty, które przyspieszają regenerację, w tym przede wszystkim białko. O to chodzi w suplementacji – o szybszą regenerację, a wraz z nią, o większe możliwości treningowe, a co za tym idzie – o lepsze wyniki”. 

Seria Go On firmy Sante to produkty stworzone z wysokiej jakości składników. Smaczne i pożywne batony proteinowe to m.in. 20% pełnowartościowego białka serwatkowego WPC 80 o wysokiej przyswajalności, inulina – naturalny prebiotyk stymulujący rozwój mikroflory jelit oraz błonnik. Dla osób profesjonalnie uprawiających sport firma Sante przygotowała serię Go On Nutrition. Batony proteinowe zawierają izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 oraz błonnik. Można stosować je jako uzupełnienie diety w białko po treningu lub zdrową przekąskę między posiłkami!

REKLAMA

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij