Emkap1926 - manufaktura ekskluzywnych puchowych kołder i poduch

Emkap1926 to rodzinna manufaktura ekskluzywnych puchowych kołder i poduchprowadzona wspólnie przez trzecie i czwarte już pokolenie.

Emkap1926 Materiały prasowe

Nasze wyroby z gęsiego puchu i pierza szyjemy ręcznie w Polsce w oparciu o doświadczenie gromadzone przez blisko sto lat. Tworzymy najlepszej jakości, ponadczasowe produkty zapewniające zdrowy i komfortowy sen na długie lata.

Nasze kołdry i poduszki szyjemykorzystając z przedwojennych doświadczeń, których obecnie używa już mało producentów. Pracochłonne ręczne techniki podnoszą jakość produktów i sprawiają, że nasi klienci otrzymują unikalny, ekskluzywny i trwały przedmiot, zaprojektowany i wykonany, by zapewnić im najlepszy odpoczynek. Miękkość zewnętrznych materiałów i puszystość wypełnienia naszych kołder kuszą by otulać się nimi przez całą noc (a może i dzień!), 12 miesięcy w roku.Wszystkie puchowe kołdry i poduszki mają doskonałe właściwości termoregulacyjne, izolacyjne, są antyalergiczne a przy tym ultralekkie.

Ważne są dla nas kwestie ekologii i ochrony środowiska. Współpracujemy ze sprawdzonymi przez lata, etycznymi dostawcami. Nasze produkty to inwestycja na długie lata.

Wykonujemy również kołdry na wymiar według życzenia klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w szyciu kołder dla wysokich osób i par, zapewniając, że każda część ich ciała jest odpowiednio otulona przez całą noc.

Nasze produkty dostarczamy w bawełnianychtorbach-walizkach, którepozwalająprzechowywać kołdry i poduszki w idealnych dla puchu warunkach.

Adres sklepu internetowego manufaktury: www.emkap1926.com

REKLAMA