[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ekspresowa pielęgnacja Lot & Yonelle - Partners In Premium Beauty

Polskie Linie Lotnicze LOT i polska marka kosmetyczna YONELLE kontynuują wspólny projekt Lot & Yonelle - Partners In Premium Beauty.

W Salonie LOT BUSINESS LOUNGE POLONEZ na lotnisku Chopina w Warszawie ponad rok temu została otwarta STREFA PREMIUM BEAUTY.

Dedykowane menu zabiegowe zostało dopasowane do specyfiki miejsca i oczekiwań podróżujących. Pasażerowie oczekujący na samolot, mogą skorzystać z sześciu specjalnie opracowanych ekspresowych zabiegów kosmetycznych tj. Cavipeeling, Ekspresowy zabieg piękności, S.O.S. dla pleców, Luksusowa odnowa biologiczna dłoni, Refleksologiczny masaż stóp, S.O.S. wokół oczu. Do zabiegów wykorzystywane są kosmetyki marki YONELLE.

REKLAMA

W okresie od listopada 2016 do października 2017 z zabiegów skorzystało prawie 3 tysiące osób, w tym ponad połowa to mężczyźni, średnio to 10 osób dziennie. Największą popularnością cieszył się Ekspresowy zabieg piękności na twarz, S.O.S. dla pleców oraz Refleksologiczny masaż stóp.

Jak mówi Anna Kowalczyk odpowiedzialna za projekt ze strony PLL LOT: „Usługi kosmetyczne oferowane są jedynie w najbardziej prestiżowych salonach Executive Lounge na świecie. Jesteśmy niezwykle dumni, że wraz z ofertą Yonelle, Salon LOT Business Lounge Polonez, jest w gronie najlepszych. Decydując się na współpracę z YONELLE postawiliśmy na najwyższej jakości usługi i kosmetyki z Polski. Oferowane przez YONELLE zabiegi spotykają się z pozytywnym przyjęciem naszych Pasażerów i sprawiają, że z jeszcze większą przyjemnością myślą o lotach z Warszawy.”

Marka YONELLE wyposażyła również łazienki w Salonie LOT w ręczniki kąpielowe oraz zestawy do demakijażu dla pań.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij