[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Promocje

  • Ekskluzywna kolekcja Victoria’s Secret i Balmain Paris ”Vs X Balmain” już dostępna

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ekskluzywna kolekcja Victoria’s Secret i Balmain Paris ”Vs X Balmain” już dostępna

Limitowana edycja kapsułowej kolekcji Victoria’s Secret VS x BALMAIN zaprojektowanej przez Oliviera Rousteinga, Dyrektora Kreatywnego domu mody Balmain Paris, jest już dostępna w wybranych sklepach Victoria’s Secret i na stronie VictoriasSecret.com.

VS x BALMAIN Punk Angel VS x BALMAIN Punk Angel

Rousteing zaprojektował nie tylko kolekcję kapsułową, ale również sylwetki całej linii PUNK ANGEL, którą można było oglądać podczas tegorocznego pokazu VICTORIA’S SECRET. Przedstawiane modele z kolekcji VS x Balmain zostały zaprezentowane przez takie supermodelki, jak Candice Swanepoel, Adriana Lima, Jasmine Tookes, Sara Sampaio i Josephine Skriver.

W kolekcji składającej się z 22 elementów znaleźć można wybór biustonoszy, majtek, kompletów bielizny, t-shirtów oraz torebek. Linia wyróżnia się takimi detalami jak: szkocka krata, personalizowane wzory graffiti, kryształy Swarovskiego®, siateczki, ćwieki i ponętne pasy. Ceny wahają się od 145 pln do 1310 pln.

REKLAMA

Olivier Rousteing zaprojektował kolekcję seksownych, nowoczesnych sylwetek, z których słynie Victoria’s Secret, nie zapominając o dziedzictwie i wyrazistym stylu Balmain.

źródło: materiały źródłowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij