Ekologiczne kosmetyki Ava

Wyróżniają się certyfikatem, mają zdrowy skład i najwyższy stopień naturalności! Laboratorium kosmetyczne Ava jest pierwszą polską firmą, która uzyskała certyfikat jakości Ecocert i licencję na produkcję pielęgnacyjnych kosmetyków ekologicznych.

Materiały prasowe

Laboratorium Kosmetyczne Ava to lider w produkcji certyfikowanych przez Ecocert prawdziwych kosmetyków ekologicznych w Polsce. Najwyższa jakość produktów, tradycja i ekologia to główne atuty firmy i elementy wyróżniające Laboratorium Ava. Eco Aloe Organic, Eco Linea, Eco Garden to 3 wyjątkowe linie Ava Eco Beauty stworzone w zgodzie z naturą, które są w pełni naturalne i organiczne – otrzymywane z najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego, a każdy z kosmetyków podlega kontroli i spełnia najwyższe kryteria jakości, bezpieczeństwa i naturalności, gdyż jest produkowany zgodnie z wymaganiami francuskiej instytucji certyfikującej Ecocert.

Ecocert wymaga, aby w kosmetykach ekologicznych minimum 95% wszystkich składników danego kosmetyku było pochodzenia naturalnego. Dodatkowo, minimum 50% tych składników musi pochodzić z upraw ekologicznych

Naturalne kosmetyki Ava Eco Beauty są skuteczne i przyjemne w stosowaniu, gdyż ich składniki roślinne, pochodzące z monitorowanych upraw ekologicznych, mają podobną budowę do komórek naszego ciała. Dzięki temu potrafią dostosować się do naturalnego rytmu życia skóry i najlepiej odpowiadają na jej potrzeby, wspierającej naturalny system ochronny i naturalne procesy naprawcze oraz dostarczając siły witalne. Jeśli więc cenisz sobie zdrowy styl życia i poszukujesz kosmetyków bezpiecznych, skutecznie dbających o Twoją urodę, bez parabenów, silikonów i sztucznych barwników w składzie, sięgnij po naturalne i organiczne kosmetyki bez chemii Ava Eco Beauty i pielęgnuj skórę w zgodzie z naturą!

REKLAMA