Edyta Litwiniuk Ambasadorką kolekcji Triaction by Triumph

"Jestem dumna i szczęśliwa! Łączy mnie z marką Triumph podobne podejście do fitnessu. Zależy mi, aby kobiety były aktywne, uprawiały sport z miłości do swego ciała, z szacunku do siebie. Najważniejsza jest równowaga!" - powiedziała Edyta Litwiniuk podczas spotkania prasowego w ExumaGym 21 marca 2019 roku.

triumph mat. prasowe

Triumph pomaga wszystkim kobietom czerpać maksymalną radość z wybranej sportowej aktywności. Kolekcja Triaction została stworzona z zastosowaniem technologii wysokiej wydajności oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie marki w tworzeniu wysokiej jakości bielizny. Biustonosze Triaction posiadają właściwości oddychające, są lekkie, funkcjonalne i niezwykle miękkie, dzięki czemu gwarantują swobodę ruchów i komfort noszenia. Stylowe, kolorowe wzornictwo świetnie sprawdza się na siłowni, jak i poza nią.

W tym sezonie marka rozszerzyła ofertę miękkich biustonoszy sportowych o nowe, energetyczne kolory. Pojawiły się też nowe elementy odzieży w stylu Athleisure, aby umożliwić stworzenie pełnego, modnego wizerunku w stylu Triaction.

REKLAMA