[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

EZVIZ- Dla bezpieczeństwa domu, biura, sklepu...

9 maja w Warsaw Spire odbyła się konferencja prasowa marki EZVIZ, należącej do grupy Hikvision, lidera wśród dostawców rozwiązań nadzoru wideo. Podczas wydarzenia przedstawiono najważniejsze informacje o marce oraz oferowanych przez nią produktach. Uczestnicy mieli także okazję przetestowania wszystkich rozwiązań EZVIZ.

ezviz mat. prasowe

Komfort i bezpieczeństwo

Marka EZVIZ (od ang. easy vision) powstała w 2012 roku. W ofercie EZVIZ znajdują się rozwiązania typu smart home, safety i security. Produkty idealnie sprawdzą się w obiektach niskiego ryzyka, podnosząc komfort życia użytkowników i spełniając funkcje informacyjne (dzięki dedykowanej aplikacji). Marka weszła na polski rynek w 2017 roku, jednak wraz z początkiem roku 2018 producent rozpoczął działania na większą skalę.

- Temat bezpieczeństwa jest coraz bardziej istotny dla naszego społeczeństwa. Niezależnie, czy mowa tu o bezpieczeństwie naszych bliskich, domu czy firmy lub innego rodzaju mienia. Polacy zauważają, że nowe technologie pozwalają im „trzymać rękę na pulsie” i zmniejszyć obawy dotyczące wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji. Tworząc produkty EZVIZ, nie tylko wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów, ale również sami staramy się wyznaczać nowe standardy. Nad naszymi produktami pracuje ponad 2000 inżynierów, co pozwala dostarczać sprzęt zarówno nowoczesny, jak i (być może przede wszystkim) intuicyjny. - tłumaczy Tomasz Kowalewski, przedstawiciel marki EZVIZ. - Co istotne, wszystkie oferowany przez nas sprzęt można obsługiwać za pomocą jednej aplikacji, więc każdy, bez względu na poziom zaawansowania, bez problemu poradzi sobie z jego obsługą - tłumaczy ekspert.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij