[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

ESOTIQ created by Joanna Krupa kolekcja Spring 2018

Kolekcja Spring 2018 ESOTIQ created by Joanna Krupa to pochwała piękna kobiecego ciała i wyraz udanego połączenia delikatności z nienachlanym seksapilem. Stworzona przez kobietę dla kobiet. Wszystkich. Bez względu na wiek, rozmiar miseczek i poziom satysfakcji z własnego wyglądu. Jak przekonuje Joanna - tej wiosny polubisz siebie!

Kochajcie siebie i swoje ciała, takie jakie one są. Bądźcie best friend ze sobą, ze swoimi zaletami wadami. Nobody is perfect! Ja też nie jestem perfekcyjna, ale mogę być pewna siebie i szczęśliwa, do czego i was zachęcam. - mówi Joanna Krupa. Jak co sezon, w salonach ESOTIQ znajdziemy kilkanaście modeli bielizny sygnowanych przez top modelkę. Joanna, która od kilku lat współpracuje z marką, pomaga również w promocji kampanii brafittingowych, dzięki którym Polki mają coraz lepiej dobraną bieliznę.

Wśród jej ulubionych modeli na wiosenny sezon 2018 znalazły się biały, gorsetowy Dreamy z przedłużonym stanem i szeroką koronką na plecach oraz model Doa o zabudowanym dekolcie z delikatnej koronki. Najnowsza kolekcja Joanny Krupy dla ESOTIQ obfituje w push-up’y ozdobione delikatnymi siateczkami i koronkami a także w całą serię staników typu bustier. Model bustier łączy w sobie cechy biustonosza i gorsetu, dzięki czemu jeszcze lepiej modeluje kobiece kształty. Na sezon letni ESOTIQ proponuje krótkie, koronkowe bustiery, które nosić będziemy to głębokich dekoltów i bluzek z wycięciami na plecach.

REKLAMA

Temperatura wzrośnie, kiedy pięknie zdobiony koronkowy bustier z premedytacją wyłoni się spod garderoby i zalotnie dopełni całości stylizacji. Kolorystkę kolekcji zbudowano wokół bieli, czerni oraz odcieni szarości i różu. Wyjątkiem jest model Winnie w kolorze głębokiego turkusu z kontrastującymi pomarańczowymi akcentami.

Kolekcja ESOTIQ created by Joanna Krupa Spring 2018 jest już dostępna w ponad 260 salonach ESOTIQ w całej Polsce oraz na ESOTIQ.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij