[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

ESOTIQ created by Joanna Krupa kolekcja Spring 2018

Kolekcja Spring 2018 ESOTIQ created by Joanna Krupa to pochwała piękna kobiecego ciała i wyraz udanego połączenia delikatności z nienachlanym seksapilem. Stworzona przez kobietę dla kobiet. Wszystkich. Bez względu na wiek, rozmiar miseczek i poziom satysfakcji z własnego wyglądu. Jak przekonuje Joanna - tej wiosny polubisz siebie!

Kochajcie siebie i swoje ciała, takie jakie one są. Bądźcie best friend ze sobą, ze swoimi zaletami wadami. Nobody is perfect! Ja też nie jestem perfekcyjna, ale mogę być pewna siebie i szczęśliwa, do czego i was zachęcam. - mówi Joanna Krupa. Jak co sezon, w salonach ESOTIQ znajdziemy kilkanaście modeli bielizny sygnowanych przez top modelkę. Joanna, która od kilku lat współpracuje z marką, pomaga również w promocji kampanii brafittingowych, dzięki którym Polki mają coraz lepiej dobraną bieliznę.

Wśród jej ulubionych modeli na wiosenny sezon 2018 znalazły się biały, gorsetowy Dreamy z przedłużonym stanem i szeroką koronką na plecach oraz model Doa o zabudowanym dekolcie z delikatnej koronki. Najnowsza kolekcja Joanny Krupy dla ESOTIQ obfituje w push-up’y ozdobione delikatnymi siateczkami i koronkami a także w całą serię staników typu bustier. Model bustier łączy w sobie cechy biustonosza i gorsetu, dzięki czemu jeszcze lepiej modeluje kobiece kształty. Na sezon letni ESOTIQ proponuje krótkie, koronkowe bustiery, które nosić będziemy to głębokich dekoltów i bluzek z wycięciami na plecach.

REKLAMA

Temperatura wzrośnie, kiedy pięknie zdobiony koronkowy bustier z premedytacją wyłoni się spod garderoby i zalotnie dopełni całości stylizacji. Kolorystkę kolekcji zbudowano wokół bieli, czerni oraz odcieni szarości i różu. Wyjątkiem jest model Winnie w kolorze głębokiego turkusu z kontrastującymi pomarańczowymi akcentami.

Kolekcja ESOTIQ created by Joanna Krupa Spring 2018 jest już dostępna w ponad 260 salonach ESOTIQ w całej Polsce oraz na ESOTIQ.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij