REKLAMA

Dzień Chłopaka z Fundacją Mam Marzenie

Spełniamy Marzenia to akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, mająca na celu zebranie jak największej kwoty na realizację marzeń dzieciaków. Zainicjowana przez Woody's, skupia cudownych ludzi z otwartymi sercami i fantastycznych partnerów, którzy wspierają inicjatywę osobiście, finansowo i rzeczowo.

Materiały prasowe

To zainicjowane przez Woody’s Grooming, aukcje charytatywne marek partnerskich i zaproszonych gwiazd, z których każda przekazuje od siebie z wielkim gorącym sercem coś, co ma cennego, aby dochód z aukcji zasilił konto Fundacji.

Grande finale akcji to impreza w Dzień Chłopaka, 30/09, kiedy to świętujemy naszych cudownych chłopców w różnym wieku. Dajemy radość, dajemy prezenty, Spełniamy Marzenia. Nasze cudowne gwiazdy, które nie tylko wsparły nas przedmiotami na aukcje: Anna Prus, Beata Sadowska, Leszek Stanek, Magdalena Stużyńska, Dominika Tajner, Teatr Roma i jego Artyści, ale także osobiście spotkają się z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie aby bawić się i dzielić swoimi wielkimi sercami w kulminacyjnym momencie tej akcji – w Dniu Chłopaka, 30/09/2019 r.. Tego dnia w warszawskiej restauracji Ed Red odbędzie się wyjątkowy wieczór Spełniamy Marzenia 2019 - spotkanie chłopców w różnym wieku, od 13 do 113 ;).

Będzie to wieczór zabawy i radości. Wszystko specjalnie dla Chłopaków, podopiecznych Fundacji oraz zaproszonych gości, którzy będą mieli okazję w wyjątkowy sposób spędzić ten czas, korzystając ze strefy rozrywki, strefa relaksu i zabiegów SPA, strefy zabawy i strefy kulinarnej.

Szczegóły dotyczące wydarzenia:

  • forma koktajlowa, dresscode: casualowo-imprezowy

Strefa kulinarna – rozkosze podniebienia przygotowane przez wspaniałych kucharzy z Ed Red dla innych chłopaków i nie tylko... Trafimy do Was - wprost przez żołądek do serc!

Strefa SPA – przestrzeń relaksu i dopieszczenia z Sense and Body SPA i Woody's Grooming oraz Veoli Botanica,

Strefa zabawy i strefa kulturalna:

  • Recital Leszka Stanka
  • Spektakl muzyczny - medley Teatru Roma - 20 lat musicalowej ROMY w 20 minut oraz zapowiedź najnowszej produkcji teatru, czyli „Gwiazdy piszą los” z musicalu „Aida” Eltona Johna i Tima Rice’a
  • Recital Aleks z Zespołem
  • Strefa dla dorosłych - strefa degustacyjna

Ed Red to nie tylko steak house, ale również restauracja serwująca nowoczesną, polską kuchnię. Restauracja szczyci się tym, że jako pierwsza w Polsce, wyspecjalizowała się w sezonowaniu wołowiny na sucho. Proces ten sprawia, że mięso dojrzewając w specjalnych szafach, nabiera unikalnego smaku i struktury.

Wyjątkowa lokalizacja Ed Red’a, który mieści się w ponad stuletniej Hali Mirowskiej, urzeka zabytkową architekturą i wielkomiejskim klimatem. To wyjątkowe miejsce i serce starej Warszawy, związane z mężczyznami. Wyjątkowym momentem tego niezwykłego wieczoru będzie krótki recital Leszka Stanka, prezentujący piosenki z jego solowej płyty oraz medley Teatru Roma - 20 lat musicalowej ROMY w 20 minut oraz zapowiedź najnowszej produkcji teatru, czyli „Gwiazdy piszą los” z musicalu „Aida” Eltona Johna i Tima Rice’a.

Wieczór uprzyjemni nam także muzyka Aleks, będąca połączeniem rocka z elektroniką. Aleks czerpie inspirację z wielkich postaci polskiej kobiecej sceny muzycznej – Kasi Nosowskiej, Kasi Kowalskiej czy Edyty Bartosiewicz. Tym razem, wraz ze swoim zespołem zaprezentuje utwory w wersji akustycznej, które znalazły się na epce SuperEgo.

Panowie z okazji swojego święta będą mogli oddać się relaksowi w specjalnie przygotowanej strefie SPA, w której zespół Sense and Body SPA będzie umilał im czas specjalnymi rytuałami i masażami na bazie olejków Woody’s. Mimo tego, ze celebrujemy wieczór Panów, Panie obecne podczas wydarzenia również będą zaopiekowane.

Profesjonalny team Veoli Botanica, otoczy Panie opieką i zajmie się naturalną pielęgnacją ich skóry. Woody’s to celebracja radości i zabawy, to czerpanie z życia pełnymi garściami, to dzielenie się szczęściem. Spełnianie marzeń innych jest wpisane w filozofię Woody's, więc jaka może być lepsza okazja niż Dzień Chłopaka, podczas którego troszkę starsi chłopcy (i dziewczyny) mogą wesprzeć tych młodszych i sprawić, że iskierki radości pojawią się w ich oczach, wzmocnią ich, odwrócą uwagę od codziennego bólu i trosk.

Fundacja Mam Marzenie z radością powitała nasz pomysł i tak oto ruszyliśmy z projektem, który mamy nadzieję realizować cyklicznie.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Dzięki wsparciu wielu osób, 14 czerwca w Urzędzie Miasta w Krakowie odbyła się uroczystość podpisania aktu notarialnego powołania do życia Fundacji i jej organów. Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA