Drop of Perfection - wygładzająco-kryjący krem BB od Veoli Botanica

Drop of Perfection to ultralekki krem BB o satynowym, długotrwałym wykończeniu i przedłużonym działaniu aktywnym. Jego roślinna formuła zapewnia wyjątkowe wygładzenie skóry oraz ochronę przed fotostarzeniem i stresem oksydacyjnym.

Drop of Perfection fot. materiał prasowy

Zawartość naturalnych cyklopeptydów Poretect sprawia, że regularna aplikacja wielopoziomowo oddziałuje na struktury skóry: poprawia jędrność i elastyczność, wyraźnie zwęża pory i nadaje jej zdrowy wygląd. Bezzapachowa formuła dopasowana jest do potrzeb skóry wrażliwej. Produkt umożliwia stopniowe krycia, od lekkiego po pełne, a także dostosowanie wykończenia makijażu zależne od użytych kosmetyków końcowych – matujących lub rozświetlających pudrów i mgiełek.

Codzienna ochrona przeciwsłoneczna jest ważnym elementem pielęgnacji, dlatego też stała się naszym priorytetem w tworzeniu DROP OF PERFECTION. Nasz krem BB zawiera mineralny filtr przeciwsłoneczny SPF20, tworzący na powierzchni skóry fizyczną barierę odbijającą i rozpraszającą szkodliwe promieniowanie. Chroni zarówno przed promieniowaniem UVB powodującym oparzenia posłoneczne i reakcje alergiczne, jak również przed UVA, które odpowiedzialne jest za fotostarzenie się skóry i zmiany pigmentacyjne.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA