Dr Smile – Podaruj bliskiej osobie piękny uśmiech

Obdarowywanie się prezentami z bliskimi osobami to piękny zwyczaj świąt Bożego Narodzenia. W tym roku podaruj najbliższym coś wyjątkowego - lepsze samopoczucie i piękny uśmiech.

Dr Smile materiały prasowe

Nie od dziś wiadomo, że uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą człowieka. Aby uśmiechać się chętniej, śmielej i bez kompleksów, wiele osób decyduje się na leczenie wad zgryzu. Podaruj swoim bliskim innowacyjne nakładki prostujące zęby od DR SMILE.

Nakładki prostujące są niezawodną alternatywą dla aparatów ortodontycznych. DR SMILE stworzył tę metodę leczenia, tworząc profesjonalne alignery, które pomogą uzyskać piękny uśmiech już w 4 miesiące.

Metodą do uzyskania pięknego uśmiechu jest bardzo prosta i rozpoczyna się od bezpłatnej wizyty, podczas której robiony jest skan 3D, na podstawie którego układa się indywidualny plan leczenia oraz przesłania pełnego zestawu dopasowanych nakładek bezpośrednio do domu! Dedykowana aplikacja pozwala na śledzenie procesu leczenia i ciągły kontakt z opiekunem DR SMILE.

W porównaniu z tradycyjnymi aparatami, przeźroczyste nakładki charakteryzują się wieloma zaletami. Alignery są łatwiejsze w utrzymaniu higieny jamy ustnej, są delikatne dla szkliwa oraz można je w każdej chwili zdjąć. Ich atutem jest również to, że są niewidoczne dla oka, skuteczne i dużo szybsze od tradycyjnego aparatu. Prostowanie zębów z pomocą alignerów trwa zaledwie 4-9 miesięcy!

Na święta możesz podarować bliskiej osobie pewność siebie i zadowolenie z pięknego, nowego uśmiechu na stałe! Kup voucher na wizytę i skan 3D w klinice DR SMILE, indywidualny plan leczenia oraz zestaw nakładek na rozpoczęcie prostowania zębów w domu. DR SMILE udostępnia swoim Klientom dogodny dobór pokrycia kosztów, nowoczesne kliniki w wielu miastach w Polsce, profesjonalną opiekę specjalistów na każdym etapie leczenia i dopasowaną do potrzeb ofertę.

Zobacz również:
REKLAMA