[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Douglas oficjalnym makijażystą Miss Świata na Wózku 2017

W sobotę 7 października w Arenie Ursynów w Warszawie odbyła się gala finałowa pierwszych w historii wyborów Miss Świata na Wózku. Aż 24 kandydatki z całego świata walczyły o tytuł najpiękniejszej. Uczestniczki konkursu olśniły wszystkich swoja urodą, wdziękiem i osobowością pokazując, że piękno ma wiele obliczy. Oficjalnym makijażystą wyborów był Douglas.

Douglas

Organizatorem konkursu jest Fundacja Jedyna Taka, która wcześniej już czterokrotnie zainicjowała Wybory Miss Polski na Wózku. Pierwszy konkurs Miss Świata na Wózku jest niezwykłym wydarzeniem, które uważane jest za międzynarodowy manifest o prawa kobiet. Jego celem jest zmiana wizerunku osób z niepełnosprawnością i walka z dyskryminacją na świecie. Douglas wspiera Fundację Jedyna Taka w przygotowaniach do konkursu piękności już od 3 lat. Również tym razem miał możliwość wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę. Na gali finałowej Miss Świata na Wózku makijażyści Douglas zadbali, aby finalistki miały olśniewające make-up’y, które podkreślały ich naturalne piękno.

- Wszystkie uczestniczki konkursu są piękne nie tylko zewnętrznie, ale również w środku. Emanują pozytywną energią i serdecznością – mówi Magdalena Bystrzycka, Główna Makijażystka Douglas, członkini jury konkursowego - Chcą szerzyć ideały konkursu, łamać stereotypy i zmieniać poglądy na temat osób z niepełnosprawnością. To wspaniałe kobiety godne podziwu i naśladowania ze względu na pogodę ducha i radość, którymi emanują. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia tym bardziej, że misją perfumerii Douglas jest inspirowanie i odkrywanie ludzkiego piękna na każdym etapie życia, niezależnie od okoliczności. Wszystkie finalistki udowodniły, że uroda i czar są istotne, ale najważniejsza jest siła charakteru i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych sobie celów. To dlatego inicjatywa Fundacji Jedyna Taka jest nam tak bliska. Jesteśmy pełni podziwu i trzymamy kciuki za powodzenie kolejnych projektów.

REKLAMA

Polskę w tym historycznym konkursie reprezentowały: Aleksandra Zawadzińska - zeszłoroczna laureatka konkursu Miss Polski na Wózku – oraz Beata Jałocha.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij