„Dostrzeż swoją moc” – marka Fielmann prezentuje nową kampanię wizrunkową

Fielmann – międzynarodowa marka optyczna prezentuje nową kampanię reklamową, która pokazuje indywidualną moc oraz osobowość każdego, kto nosi okulary. Pod hasłem przewodnim kampanii „Dostrzeż swoją moc” kryje się idea odkrycia wewnętrznej siły i wykorzystania jej w życiu codziennym. Przebojowość, odwaga czy radość z życia to tylko początek, który otwiera historię Fielmann na rok 2022.

Fielmann materiał prasowy

„Dostrzeż swoją moc” to kampania na rzecz demokratyzacji doskonałego widzenia jako środka wyrazu, która w Polsce będzie obecna w kanałach komunikacyjnych za pośrednictwem dwóch kluczowych postaci: Leona, przebojowego chłopca, który przerywa lekcje młodych baletnic, by w rytm ponadczasowego Scatmana zaprezentować taniec freestyle oraz Steph, która dzięki okularom marki Fielmann zyskuje pewność siebie i odwagę, by robić rzeczy, które wcześniej ją onieśmielały. 

Kampania „Dostrzeż swoją moc” stawia Klientów Fielmann w centrum uwagi, zachęcając ich do odkrywania swoich mocnych stron. Miłośnicy niemieckiego brandu są największą wartością dla marki, która od 50 lat bazuje na ich codziennych doświadczeniach w użytkowaniu okularów, wprowadzając nowoczesne rozwiązania. Nie tylko modernizując technologie oraz procesy, ale też aktualizując ofertę produktów i usług zgodnie z duchem czasu, tak by spełnić oczekiwania fanów okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Poprzez oryginalną kampanię Fielmann nie tylko zachęca nowych oraz dotychczasowych Klientów do pokazania ukrytej siły i charakteru, ale także, dzięki subtelnej grze słów typowej dla języka optyki, nadaje nowe znaczenie okularom: to moc soczewek korekcyjnych daje nową siłę ich właścicielom. W odkryciu tej mocy pomogą kompetentni doradcy, którzy widzą w Klientach samych siebie i dlatego traktują ich w takim sam sposób, w jaki sami chcieliby być obsługiwani. Eksperci w salonach gwarantują indywidualne podejście i najlepszą opiekę wszystkim, którzy są zainteresowani poznaniem marki Fielmann i jej wysokiej jakości obsługi Klienta.

REKLAMA