Dolce&Gabbana The Only One Eau de Parfum Intense

Kobiecość zostaje ukazana z nową intensywnością w The Only One Eau de Parfum Intense, najnowszym zapachu z linii The Only One od Dolce&Gabbana.

Materiały promocyjne

Podczas gdy w wodzie perfumowanej The Only One celebrowaliśmy oszałamiający blask glamour, który wzbudza podziw u wszystkich, a w wodzie perfumowanej The Only One 2 uchwycono moc pożądania, nowy zapach The Only One Eau de Parfum Intense celebruje najbardziej urokliwe i fascynujące cechy kobiety The Only One. Ten hipnotyzujący zapach to absolutna esencja nieodpartej zmysłowości. Jest urzekający, czarujący i całkowicie uzależniający.

Zapach

Urzekająca, nowa woda perfumowana The Only One Intense czerpie z kwiatowo-orientalnej spuścizny linii The Only One. Kompozycja ta, podobnie jak kobieta, którą reprezentuje, jest skomplikowanym połączeniem intensywności i słonecznej zmysłowości. Kusząco kobieca i nieodparcie uwodzicielska olfaktoryczna sygnatura to zaskakujące połączenie lśniącego złotem kwiatu pomarańczy z kontrastującą i hipnotyczną czarną wanilią.

Składniki

Górne nuty w postaci musującej włoskiej mandarynki, akordu chrupiącego, zielonego jabłka i złotej esencji neroli rozświetlają promienne, kwiatowe serce zapachu. Akordy olśniewającego złotego kwiatu pomarańczy mieszają się z niezwykle zmysłowym akordem absolutu jaśminu i otoczone są kremową, soczystą esencją kokosa, która nadaje ciepłą, słoneczną aurę zapachowi. Gładkie, słodkie nuty czarnej wanilii w bazie wzmacniają jej uzależniającą moc, podkreśloną przez akord cedru i kaszmeranu.

Materiały promocyjne

Opakowanie

Podtrzymując graficzną i architektoniczną formę linii The Only One, flakon The Only One Eau de Parfum Intense zyskał ikoniczny, czarny kolor marki Dolce&Gabbana, który odzwierciedla hipnotyczną intensywność zapachu. Detal w postaci złotego pierścienia przywołuje promienną elegancję kobiety The Only One, a pochylona czcionka w nazwie przywołuje na myśl jej zmysłową sylwetkę.

Kampania reklamowa

Kampania reklamowa została wyreżyserowana przez włoskiego reżysera Matteo Garrone, który wznowił współpracę z aktorką, Emilią Clarke. Akcja rozgrywa się w tradycyjnej, włoskiej trattorii w Rzymie, spot rozpoczyna się sceną, w której Emilia jest otoczona przez przyjaciół. Zachęcona przez nich Emilia zaczyna śpiewać klasyczną, włoską piosenkę “Quando, Quando, Quando”, wraz z grupą lokalnych muzyków. Oklaskiwana przez zgromadzony wokół tłum, jej naturalna aura rozbłyska i intensywna kobiecość fascynuje ludzi znajdujących się wokół niej. W kampanii prasowej Bracia Morelli uchwycili wibrującą energię sceny, ukazując spontanicznego ducha, tak charakterystycznego dla ich prac.

REKLAMA