Dołącz do wyzwania UA All Out Mile

Under Armour rzuca biegaczom wyzwanie, polegające na osiągnięciu najlepszego osobistego wyniku w biegu na jedną milę (1.6 km) w 30 dni.

Under Armour mat. prasowe

UA docenia fizyczne i psychiczne korzyści płynące z biegania. Właśnie z tego powodu, a także z uwagi na misję marki, jaką jest pomaganie sportowcom w osiąganiu lepszych wyników, Under Armour oddaje hołd znanemu na całym świecie wydarzeniu – biegowi na jedną milę. Wyjątkowe historie biegaczy z całego świata. Ciągły rozwój fizyczny i psychiczny. W ramach wyzwania UA All Out Mile marka pomaga biegaczom na całym świecie dać z siebie wszystko. 

Under Armour All Out Mile to wyzwanie sportowe. Cel? Poprawić swój czas na jedną milę
(1.6 km) dzięki planom treningowym i wskazówkom wideo dostarczonym przez profesjonalnych sportowców, trenerów i ekspertów UA w dziedzinie Human Performance. Rozpocznij
od rejestracji. Następnie możesz śledzić wszystkie swoje biegi poprzez połączenie swojego konta UA MapMyRun™ z FitRankings. 

Ustaw swoją milę porównawczą i trenuj od 30 sierpnia do 30 września. Skorzystaj z tygodniowych planów treningowych. W czasie trwania wyzwania UA All Out Mile zrób wszystko, aby pobić swój osobisty rekord – masz czas od 1 do 11 października. Po ukończeniu UA All Out Mile (możesz spróbować więcej niż raz) Twoje wyniki zostaną automatycznie pobrane z UA MapMyRun™ i pojawią się na tablicy liderów FitRankings. Sprawdź, jak wypadasz na tle uczestników z całego świata!

Od inspiracji do wysiłku – UA All Out Mile zapewnia motywację, doświadczenie trenerów
i ćwiczenia, abyś mógł osiągnąć swój osobisty rekord w biegu na 1 milę. Dołącz do UA ALL OUT MILE już dziś, rejestrując się na stronie https://www.uaalloutmilepl.com/. Zapisy trwają
do 30 września 2021 r.

REKLAMA