DS Caimano Chronograph: Nowe czasy

Dokładnie na początku nowej dekady popularny klasyk z kolekcji Certina ukazuje się w zupełnie nowym świetle: model DS Caimano został wzbogacony o wersję z chronografem.

Materiał promocyjny

Jak można było się spodziewać po tej klasycznej, ponadczasowej linii zegarków, nowy, sportowy model prezentuje się wyjątkowo elegancko, a przyczyniają się do tego: przejrzysta stylistyka, współczesna typografia i wyrafinowane detale. Dzięki sprawdzonej koncepcji podwójnego zabezpieczenia Double Security, nowe zegarki DS Caimano Chronograph wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością.

Przejrzyste, czyste linie

Równocześnie stylowy i elegancki, DS Caimano Chronograph zachwyca zarówno zaletami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Przejrzystą, minimalistyczną stylistykę charakteryzują formy geometryczne. Okrągła koperta o średnicy 42 mm, wykonana ze stali szlachetnej lub tytanu, kryje w sobie niebieską, czarną lub białą tarczę ozdobioną szlifem słonecznym. Szafirowe szkiełko antyrefleksyjne, długie wskazówki, wyrafinowane, wąskie indeksy oraz cyfry arabskie zapewniają doskonałą czytelność, nawet w ciemności (dzięki powłoce Super-LumiNova). Zegarek jest dostępny z metalową bransoletą dopasowaną do koperty, albo z brązowym paskiem z cielęcej skóry. Dodatkowo wyposażony w system szybkiej wymiany, umożliwi łatwe wyjęcie tych elementów.

Dokładność do jednej dziesiątej sekundy

Nowy chronograf jest zasilany przez mechanizm kwarcowy G10.212, który uzupełniają wskazówki godzinowa, minutowa, sekundnik stopera, mały sekundnik oraz okno datownika na godzinie 6:00. Oprócz 30-minutowego licznika na godzinie 10:00, chronograf jest również wyposażony w licznik pomiaru w czasie rzeczywistym z dokładnością do 1/10 sekundy na godzinie 2:00, co pozwala uzyskać absolutną precyzję oraz interesujący, dynamiczny wygląd. Dzięki sprawdzonemu systemowi Double Security, który od ponad 60 lat gwarantuje wyjątkową wytrzymałość zegarków Certina, ten sportowy i elegancki model jest wodoszczelny do 10 barów (100 m) oraz doskonale wyposażony – tak, aby sprostać wszelkim wyzwaniom miejskiego życia. 

REKLAMA