DR SMILE – Nowa ja na wiosnę

Wiosenna aura sprzyja zmianom na lepsze – chodzi zarówno o niewielkie zmiany fryzury czy garderoby, jak również prawdziwe rewolucje w życiu. Nowa praca, nowa miłość, a może zupełnie nowy… uśmiech? Sprawdź ofertę kompleksowego leczenia ortodontycznego nowoczesnymi nakładkami od DR SMILE i zmień się na wiosnę!

Dr SMILE materiały prasowe

Piękne zęby szybko i bez aparatu? Tak! 

Niewidoczne nakładki prostujące zęby wykonane z innowacyjnego materiału ClearQuartz® to przełomowa i nowoczesna metoda ortodontyczna, stworzona przez niemiecki start-up. Są elastyczne, odporne na uszkodzenia i zupełnie niewidoczne, a prostują zęby znacznie szybciej niż tradycyjny aparat ortodontyczny (całe leczenie trwa nawet tylko 4 miesiące). 

Oprócz szybkości i precyzji działania, twórcy marki DR SMILE zadbali o to, by leczenie ich technologią było komfortowe, wygodne i bezproblemowe dla pacjenta. Nakładki nie powodują obtarć dziąseł, można je wygodnie zdejmować na czas jedzenia i swobodnie dbać o higienę jamy ustnej, a prostowanie zębów odbywa się w sposób kontrolowany i zupełnie bezbolesny. 

Ponadto, marka opracowała system kompleksowego leczenia prosto z domu – wystarczy tylko jedna wizyta w klinice partnerskiej, by uzyskać skan 3D uzębienia i plan indywidualnego leczenia. Po jego akceptacji pacjent otrzymuje do domu pakiet nakładek, dostęp do aplikacji monitorującej postępy i stałą kontrolę specjalistów służących pomocą i wiedzą. 

Wiosną postaw na pozytywne zmiany w swoim życiu i zainwestuj w nieskazitelny, piękny uśmiech. Skontaktuj się z DR SMILE i poznaj swój indywidualny plan leczenia już dziś: https://drsmile.pl/ 

REKLAMA