[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

#DOYOU? [Wyjątkowy event Fit-Balet inspirowany kolekcją PUMA Swan Pack]

PUMA ponownie inspiruje kobiety na całym świecie i chce, aby w tym sezonie pozostały sobą. Nowa kampania marki “DO YOU”, powstała we współpracy z tancerzami szkoły New York City Ballet, a to za sprawą kolekcji treningowej – PUMA Swan Pack.

Puma

Inspiracją dla kolekcji jest przede wszystkim wolność w wyrażaniu siebie, połączona z siłą ducha sportowego i wdziękiem baletu. Kolekcja ta łączy sportową wytrwałość i styl treningowy PUMY. Motywem przewodnim PUMA Swan Pack są łabędzie pióra, nadrukowane na czarne i białe materiały.

Kampania “DO YOU”, która wystartowała w sierpniu 2016 roku, promuje silne, zdecydowane kobiety z różnych sfer, z których każda mówi o odwadze i pewności siebie. Kampania skupia się na zachęcaniu kobiet, aby zawsze były pewne swojej wartości, skupiały się na swoich zaletach i mocnych stronach oraz mocno stąpały po ziemi.

Twarzą kampanii Swan Pack została Kylie Jenner. Dodatkowo kolekcję promują także Mimi Staker i Olivia Boisson, związane z New York City Ballet. Sfotografowano je w teatrze Davida. H. Kocha w Lincoln Center, ubrane w stroje z kolekcji Swan Pack.

16 marca, w nowej przestrzeni klubu OH LaLa PUMA zorganizowała specjalne treningi Fit Balet inspirowane kolekcją Swan Pack do muzyki na żywo z udziałem fortepianu.Pod okiem trenerki Eweliny Kruk zaproszone dziennikarki, influencerki i profesjonalne trenerki miały okazję przekonać się czym faktycznie jest Fit Balet. Wśród dziewczyn biorących udział w treningu znalazły się m.in. Karolina Gilon, Pani Ekscelencja i modelka Maddie Kulicka.

Trening Fit Balet to połączenie pilatesu, barre au sol, jogi i stretchingu, lecz jego podstawę stanowi taniec klasyczny w uproszczonej wersji. Całość odbywa się przy akompaniamencie odpowiednio dobranej muzyki klasycznej. Zajęcia maja na celu wysmuklenie sylwetki, nadanie ruchom gracji, ale też pozwalają na odprężenie po ciężkim dniu pracy.

Kolekcja Swan Pack składa się z wygodnych legginsów, koszulek i biustonoszy. Hitem jest czarne body z długimi nogawkami, wykonane z wysokiej jakości materiału pochłaniającego wilgoć, z dodatkiem jedwabnej siatki i dodatkowym wzmocnieniem wewnątrz biustonosza.

W kolekcji znajduje się też model buta PUMA Fierce Strap Swan. Smukły but, bez sznurowadeł, z wygodnym wnętrzem i elastyczną podeszwą, umożliwia dynamiczny trening. Model dostępny jest w kolorze białym i czarnym, z łabędzimi motywami i opalizującymi detalami.

W skład kolekcji wchodzi również Swan Cape, czyli miękka, czarna peleryna
z motywami łabędzich piór. Modna wariacja na klasyczny temat wykończona jest kapturem, który tworzy tajemniczy efekt.

Kolekcja Swan Pack, na sezon wiosna/lato 2017 jest dostępna od lutego 2017 roku w salonach firmowych PUMA, na PUMA.com oraz w ekskluzywnych sklepach lifestylowych na całym świecie.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

REKLAMA

REKLAMA

Puma

REKLAMA

REKLAMA

Puma

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij