[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

DENIM DAYS HOUSE - jesień w odcieniach blue dżins

Dżins to podstawa współczesnej garderoby i stylizacyjny must-have każdego z nas. Denimowe ubrania są trendową i uniwersalną  propozycją dla wszystkich szukających w modzie swobody, nieskrępowanej klasyki i oryginalności. 

DENIM DAYS HOUSE DENIM DAYS HOUSE

W odpowiedzi na ponadczasowy i modowy charakter dżinsu powstała kolekcja Denim Days House, w której każdy wielbiciel niebieskiej klasyki znajdzie coś dla siebie -  różnorodne fasony (od prostych modeli po najbardziej fantazyjne trendowe nowości) w pełnej palecie denimowych kolorów - od rozbielonego dżinsu po odcienie czerni. 

W propozycji dla mężczyzn połączono styl traperski ze sportową, casualową elegancją, co zaowocowało kolekcją najmodniejszych wygodnych dżinsów i koszul stanowiących idealne bazy każdej denimowej stylizacji. Mocne fasony, podkreślające wyraźny charakter dżinsu, doskonale komponują się z traperami i skórzanymi butami za kostkę. Męska denimowa sylwetka jest silna i pełna energii, a przy tym nieprzesadzona, poprzez proste zestawienia granatu i odcieni błękitu z czystą bielą i neutralnymi brązami.

REKLAMA

Dla dziewczyn House przygotował denimowe koszule, lekkie sukienki wykończone trendową falbaną i dżinsowe kurtki w najmodniejszych fasonach oversizowych. Doskonale prezentują się też denimowe dodatki np. gorsetowy, sznurowany pas, który zestawiony z delikatną dżinsową sukienką, nadaje jej nowego zadziornego, modowego charakteru. Nie zabrakło również wygodnych spodni - ogrodniczek z przetarciami, boyfriendów, które doskonale komponują się z kobiecymi górami, modelu skinny, - podstawowej pozycji w szafie każdej modnej dziewczyny czy spodni typu mama dżins, które na fali popularności lat 90’ powróciły na w wielkim stylu. Najmodniejsze denimowe wzory mają przetarcia, patche, napisy lub hafty - jak topowe czarne dżinsy ozdobione aplikacją z tygrysem. Jednym słowem - sporo klasyki, ale też wiele ciekawych, nowoczesnych projektów, które zawładnęły światowymi trendami.

W bogatej ofercie stylizacji zaproponowanych na Denim Days inspirację znajdzie każdy. Możemy zbudować szalony total denimowy look i połączyć go z zamszowymi kowbojkami lub wybrać jeden dżinsowy element i wzbogacić go prostymi ubraniami w stylu casual - np. białą bluzką lub prostym t-shirtem i sportowymi sneakers’ami.

Uzupełnieniem dżinsowej kolekcji są intrygujące i barwne zdjęcia wykonane w naturalnych i surowych krajobrazach Szkocji. Malownicza północna przyroda doskonale podkreśla bezpretensjonalny i pierwotny charakter denimu. Charyzmatyczne fotografie pokazują udaną mieszankę najmodniejszych trendów sezonu, dużej dawki energii i modowego charakteru marki.

Dla wszystkich fanów denimu House przygotował promocję do – 50 zł na wybrane produkty oraz uruchomił serwis internetowy, w którym zadbał o to, by klienci mogli poczuć ducha Denim Days i znaleźć dżinsy na miarę swoich potrzeb. Na stronie marki znajdziemy pełen inspiracji katalog z dokładnym opisem najważniejszych shapów spodni, przewodnik po najważniejszych typach sylwetek oraz pasujących do nich modeli dżinsów, a także propozycje ciekawych połączeń w różnych stylach uzupełnionych ubraniami spoza linii dżinsowej. Dodatkowo House przygotował konkurs z cennymi nagrodami. By wziąć udział w zabawie należy przygotować trzy różne outfity z wybranym produktem z kolekcji Denim Days. Każdy zestaw musi być w innej stylistyce – na rockowo, na luzie oraz w wersji eleganckiej.

Niezależnie od tego czy wolimy zbuntowany dżins czy niebieską klasykę w wersji sportowej elegancji, najważniejsze to odnaleźć swój własny, dopasowany dżinsowy styl oraz poczuć nieskrępowaną swobodę i modową energię jaką dają deniowe ubrania.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij