DD Cream - nowy produkt polskiej marki Paese

DD cream to nowy produkt polskiej marki Paese. Receptura kosmetyku oparta jest o innowacyjne i rzadko stosowane na rynku polskim składniki.

Producent
DD Cream

DD cream zapewni skórze twarzy nie tylko piękny wygląd i zamaskowanie niedoskonałości, ale także niespotykaną pielęgnację. Poprzez zastosowanie innowacyjnych składników krem DD posiada właściwości przeciwzmarszczkowe i rozświetlające, ale również jest odpowiedzią na wciąż zaostrzający się w ostatnich latach problem zanieczyszczeń środowiska, w tym smogu.

Zespół technologów marki, w podkrakowskim laboratorium opracował formułę produktu, w której zastąpił zwykłą wodę, powszechnie wykorzystywaną do produkcji kosmetyków Morską wodą głębinową oraz wodą z organicznych owoców cytrusowych.

Źródło Morskej wody głębinowej znajduje się na wyspie Noirmoutier we Francji i obejmuje ogromne środowisko naturalne: słone bagna, piaszczyste wydmy, lasy dębowe, siedliska z wieloma gatunkami roślin i zwierząt. Ten typ wody pozyskiwany jest z wody głębinowej przenikającej skorupę ziemską - pod ziemią, woda ta przenika przez różne warstwy geologiczne. A dzięki tej międzyskalnej filtracji nabywa unikalnych właściwości mineralnych - jest szczególnie bogata w mangan, cynk, żelazo i lit.

Morska woda głębinowa remineralizuje skórę lepiej niż od lat znana na rynku woda termalna. Jej podstawowe elementy umożliwiają stymulowanie żywotności komórek, co daje efekt rewitalizujący. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu morska woda głębinowa chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych tj. dym tytoniowy, czy zanieczyszczenia powietrza (smog).

Stosowanie tej wody natychmiast rewitalizujące i rozjaśnia cerę, która staje się zdrowa i promienna.

Woda z organicznych owoców cytrusowych natomiast, jest bogata w oligoelementy - składniki aktywne odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie skóry. Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym powodującym starzenie się skóry, a także dodaje energii szarej i zmęczonej cerze.
DD cream został wzbogacony dodatkowo filtrem SPF 30, aby jeszcze lepiej chronić przed przedwczesnym starzeniem się skóry oraz powstawaniem przebarwień.

DD cream od PAESE jest wegański, testowany dermatologicznie oraz bezglutenowy. Do sprzedaży trafił we wrześniu 2018 roku. Występuje w 6 zróżnicowanych kolorach. Można go nabyć stacjonarnie – w salonach i na stoiskach firmowych oraz online na www.paese.com w cenie 39,90 zł.

REKLAMA