[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czytelniczki WH polecają wyciskarki do soków Philips

Jabłka, buraki, szpinak, a nawet orzechy – do najnowszej wyciskarki do soków Philips Avance HR1897/30 Nasze Czytelniczki wrzucały przeróżne owoce i warzywa, z których w trakcie 2-tygodniowego testu konsumenckiego tworzyły przepyszne i zdrowe soki. Zobacz, jak przebiegał test.

Philips

Spośród ponad tysiąca nadesłanych do redakcji zgłoszeń do testu konsumenckiego organizowanego wspólnie z firmą Philips wybraliśmy 20 naszym zdaniem najciekawszych zgłoszeń. Czytelniczki WH musiały przesłać nam autorski przepis na sok i napisać, dlaczego to właśnie w ich ręce powinna trafić najnowsza wyciskarka do soków Philips Avance HR1897/30.

„Wraz z nadchodzącą wiosną czas obudzić organizm i przemienić się z kaczątka w łabędzia! Dostarczanie do organizmu witaminowej bomby w postaci naturalnych soków owocowo-warzywnych będzie moim pierwszym zastrzykiem energii. Dzięki wyciskarce będę mogła robić soki, na które mój blender mi nie pozwalał” – pisała jedna z Naszych Czytelniczek.

Do testu przystąpiły studentki, przyszła pilotka, zabiegane mamy, a nawet babcia. Panie przez 2 tygodnie mogły testować sprzęt. Jedne zapraszały przyjaciółki na sokowe party, inne – przygotowywały pyszne napoje dla całej rodziny.

Nasze Czytelniczki do wyciskarek najczęściej wrzucały jabłka (100%), kiwi (94%), gruszki (87%), banany (81%) i cytrusy (pomarańcze – 100%, cytryny – 75%, mandarynki – 69%, limonki – 69%). Często też stawiały na bardziej egzotyczne smaki, dodając do swoich koktajli liczi, kokosy czy grejpfruty.

Z warzyw natomiast panie najczęściej sięgały po marchewkę (100%). Na drugim miejscu znalazł się pełen zdrowia burak (75%)  i orzeźwiający ogórek (75%). Nie zabrakło też dodatku ziół. Nic dziwnego, że smak soków panie oceniały potem jako doskonały (81%) lub bardzo dobry (19%).

Efektywność wyciskania soku aż 75% z nich oceniło jako doskonałą, a  25% jako bardzo dobrą. Konsystencja uzyskanego soku również została wysoko oceniona przez Nasze Testerki.

Jeżeli chodzi o sprzęty domowe, to liczy się tylko efekt końcowy w postaci pysznego soku, ale także sam proces jego przyrządzania. Łatwość obsług wyciskarki Nasze Czytelniczki oceniły bardzo wysoko (94% z nich uznało ją za doskonałą). Ale największą zmorą wszystkich, którzy korzystają z sokowirówek i wyciskarek jest ich późniejsze mycie (kto nie zmagał się nigdy z drobinkami owoców i warzyw na sitku, niech pierwszy rzuci kamień). W tym przypadku wyciskarka firmy Philips również spełniła wymagania testerek. Panie oceniły łatwość mycia jako doskonałą (81%) lub bardzo dobrą (19%). Na dodatek ten sprzęt zajmuje bardzo mało miejsca na kuchennym blacie, co również zostało docenione przez testerki.

Dla 94% Naszych Czytelniczek używanie wyciskarki było zdecydowanym impulsem do wprowadzenia większej ilości warzyw i owoców do codziennej diety. I to nie tylko dla nich, ale również dla pozostałych członków rodziny.

Test najlepiej podsumowuje fakt, że aż 94% Naszych Testerek było bardzo zadowolonych z testowanego sprzętu. Nic dziwnego, że po pytaniu – na ile byłabyś skłonna rekomendować wyciskarkę Philips swojej rodzinie i znajomym? – w 10-stopniowej skali zdecydowana większość zaznaczyła najwyższą notę.

 WH

 

Produkty z kategorii: wyciskarki i sokowir znajdziesz w sekcji WH Zakupy: sokowir

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij