[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Czytelniczki WH polecają program Get Slim Club

"Jest skuteczny i pomaga zrzucić zbędne kilogramy" – tak o programie Get Slim Club mówią nasze czytelniczki, które na 13 tygodni oddały się w ręce ekspertów z Get Slim Club. Teraz opisują swoje wrażenia i cieszą się piękną figurą, którą śmiało mogą się pochwalić podczas wakacyjnych wyjazdów.

Get Slim Club

Spośród wielu nadesłanych do naszej redakcji zgłoszeń do testu Get Slim Club zaprosiliśmy aż 100 czytelniczek. Wśród nich znalazły się zarówno młode mamy, studentki, zapracowane businesswoman jak i panie 50+. Wszystkie łączył jeden cel – chciały pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów.

Walka o zgrabną sylwetkę i dobre samopoczucie nie należy do najłatwiejszych. Czasem dobre chęci nie wystarczą, potrzebna jest też profesjonalna pomoc. Członkostwo w Get Slim Club gwarantuje 13-tygodniową opiekę, w ramach której każda testerka otrzymuje szczegółowo rozpisany jadłospis na każdy dzień, 5-minutowe filmiki z ćwiczeniami, porady ekspertów – psychodietetyka, dietetyka, trenera personalnego i life coacha – oraz zwiększające efektywność treningów i diety – suplementy.

W trakcie programu nasze czytelniczki dostawały szczegółowe rozpisane jadłospisy zawierające listę zakupów na cały tydzień i pyszne przepisy na zdrowe dania. „Przede wszystkim otrzymywanie gotowego menu na każdy dzień uważam za strzał w dziesiątkę. Podczas moich dotychczasowych diet miałam problem z wytrwaniem głównie ze względu na uciążliwość wymyślania codziennego menu na własną rękę. W przypadku Get Slim Club ten problem ominęłam i mogłam się cieszyć pysznymi, gotowymi przepisami każdego dnia! Posiłki były naprawdę smaczne, a ja jestem... wybredna jeśli chodzi o jedzenie” – opisuje nam swoje wrażenia jedna z testerek.

Dziewczyny zwracały także uwagę na to, że ich domowe książki kulinarne znacznie się poszerzyły o zakładkę z daniami fit, bo chociaż program dobiegł końca – zdrowe przepisy zostały.

Nasze czytelniczki codziennie miały możliwość ćwiczenia z profesjonalnym trenerem, który zachęcał je do tabaty – intensywnego treningu interwałowego podkręcającego metabolizm i pomagającego szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej. 31% pań dało z siebie wszystko i trenowało ostro każdego dnia, 57% – rezerwowało 2-3 razy w tygodniu czas na trening, natomiast 12% – ćwiczyło maksymalnie jeden raz w tygodniu.

Testerki miały okazję na własnej skórze przekonać się, że efektywny trening można wykonywać nie tylko na siłowni czy w osiedlowym fitness klubie. „Get Slim Club to bardzo ciekawa forma wsparcia w odchudzaniu bez wychodzenia z domu” – napisała jedna z dziewczyn. Ogółem czytelniczki WH proponowane treningi oceniły na czwórkę z plusem.

Przez cały okres trwania programu panie mogły także liczyć na pomoc ekspertów Get Slim Club – psychodietetyka, dietetyka, trenera personalnego i life coacha, którzy służyli im odpowiedzią na pytania i zachęcali do dalszej pracy.

Oprócz tego, członkostwo w Get Slim Club pozwoliło im poznać i wymienić się doświadczeniami z innymi, walczącymi o szczupłą sylwetkę, kobietami. „Fajnie, że było nas dużo i miałyśmy ze sobą kontakt, dzięki czemu otrzymywałam sporą dawkę motywacji” – zachwala jedna z pań. Dlaczego tego typu wsparcie jest tak ważne podczas odchudzania, wyjaśnia nam inna czytelniczka: "Wspólne przeżywanie programu dało dodatkową motywację. Wiedza, że inne uczestniczki programu Get Slim Club przeżywały to, co ja była motywująca i dodawała energii".

Prawie 95% naszych testerek stosowało się do wytycznych Get Slim Club, regularnie zażywając suplementy diety Noble Health, które jako dodatek do treningu i zdrowej diety, miały zwiększyć ich efektywność i sprawić, że panie raz na zawsze zapomną o efekcie jo-jo.

Okazuje się, że gra była warta świeczki, skoro, jak przyznają nasze czytelniczki, po zażywaniu suplemetów diety Noble Health aż 74% zauważyło spadek masy ciała, 63% – dodatkową energię, 59% – zmniejszenie apetytu i 60% – lepsze trawienie. "Naprawdę trzeba wiele wysiłku, żeby zobaczyć efekty i szczerze powiem, że wątpiłam w cały ten pomysł na dietę i suplementy. Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że było warto i nie żałuję!" – napisała jedna z dziewczyn, a inna dodała: "Dzięki suplementom wyraźnie zauważyłam poprawę przemiany materii, brak chęci na słodycze (a to było moje uzależnienie) i więcej energii".

W programie chodziło o wyrobienie w sobie zdrowych nawyków i pokazanie, że zdrowy styl życia przynosi rezultaty w postaci lepszego samopoczucia i lepszej sylwetki. Wszystkie panie biorące udział w testowaniu Get Slim Club schudły! Jedne więcej (nawet 10 kg) inne mniej, ale zgodnie twierdziły, że członkostwo w programie to początek ich przemiany: "Zmieniłam swoje ciało i myślenie, jestem silniejsza i piękniejsza. Dziękuję!".

Test najlepiej podsumuje fakt, że aż 96 na 100 testerek poleciłoby Get Slim Club swojej przyjaciółce. "Chcesz na nowo odkryć siebie? Mieć ładną sylwetkę i doskonałe samopoczucie? Chcesz odzyskać kobiecość po ciąży? Ja spróbowałam i polecam udział w Get Slim Club na 100%!" – zachęca jedna z nich.

Chcesz zobaczyć efekty także u siebie? Wykorzystaj rabat 30% i przetestuj odchudzający program Get Slim Club. Wejdź na stronę Get Slim Club i wpisz kod WH15.

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij