[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Czytaj Women's Health na swoim iPadzie!

Elektroniczne, interaktywne i multimedialne wydanie polskiej edycji Women's Health już czeka na Ciebie w App Store! Od teraz możesz mieć każdy, przygotowany specjalnie na iPady numer WH natychmiast gdziekolwiek jesteś.

Podobnie jak papierowe wydanie, Women's Health w wersji na iPady od pierwszej do ostatniej strony pełen jest informacji, wskazówek i patentów, które pomogą Ci uczynić Twoje życie lepszym. Wykorzystując jednak możliwości, jakie dają nam te nowoczesne urządzenia, stworzyliśmy  zupełnie nową jakość -  interaktywny i multimedialny magazyn nowej generacji.

Women’s Health, który od wiosny 2013 roku wydawany jest na polskim rynku przez Motor-Presse Polska, osiągając doskonałe wyniki sprzedaży, w wersji na iPady zawiera wszystkie artykuły z papierowego wydania magazynu. Część z nich została jednak wzbogacona o dodatkowe materiały i rozwiązania, m.in. zdjęcia, ilustracje, animacje oraz pliki wideo. Nie jest to więc zwykła kopia tradycyjnego wydania Women's Health - każda jego strona została przeprojektowana, a całe pismo wzbogacone o nowe, atrakcyjne elementy, abyś mogła czytać swoje ulubione lifestylowe pismo dla kobiet na iPadzie w maksymalnie komfortowy sposób.

Aplikacja Women's Health Polska jest darmowa i można ją zainstalować na każdym iPadzie z systemem iOS w wersji 6.0 lub wyższej (uwaga: można ją zainstalować również na iPhone'ach, ale prace nad smartfonowym wydaniem WH wciąż trwają). Przygotowała ją dla nas agencja Mercuri Move Media, która wcześniej stworzyła bliźniaczą aplikację dla magazynu Men's Health, we współpracy z zespołem redakcyjnym magazynu, korzystając z programu Adobe Digital Publishing Suite.

Pojedynczy numer Women's Health w wersji cyfrowej kosztuje 1,79 euro, najlepiej jednak od razu zamówić prenumeratę naszego magazynu - kosztuje jedynie 8,99 euro, co oznacza, że dostaniesz 6 numerów w cenie 5. Możliwy jest również zakup wydań archiwalnych WH - wszystkie dotychczasowe numery są już dostępne w App Store.

Zainstaluj aplikację WH na swoim iPadzie już teraz!

(kliknij na poniższy button App Store lub zeskanuj kod QR swoim iPadem)

appstore_button

qrcode_wh_ipad

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij