Czytaj Women's Health na swoim iPadzie!

Elektroniczne, interaktywne i multimedialne wydanie polskiej edycji Women's Health już czeka na Ciebie w App Store! Od teraz możesz mieć każdy, przygotowany specjalnie na iPady numer WH natychmiast gdziekolwiek jesteś.

Podobnie jak papierowe wydanie, Women's Health w wersji na iPady od pierwszej do ostatniej strony pełen jest informacji, wskazówek i patentów, które pomogą Ci uczynić Twoje życie lepszym. Wykorzystując jednak możliwości, jakie dają nam te nowoczesne urządzenia, stworzyliśmy  zupełnie nową jakość -  interaktywny i multimedialny magazyn nowej generacji.

Women’s Health, który od wiosny 2013 roku wydawany jest na polskim rynku przez Motor-Presse Polska, osiągając doskonałe wyniki sprzedaży, w wersji na iPady zawiera wszystkie artykuły z papierowego wydania magazynu. Część z nich została jednak wzbogacona o dodatkowe materiały i rozwiązania, m.in. zdjęcia, ilustracje, animacje oraz pliki wideo. Nie jest to więc zwykła kopia tradycyjnego wydania Women's Health - każda jego strona została przeprojektowana, a całe pismo wzbogacone o nowe, atrakcyjne elementy, abyś mogła czytać swoje ulubione lifestylowe pismo dla kobiet na iPadzie w maksymalnie komfortowy sposób.

Aplikacja Women's Health Polska jest darmowa i można ją zainstalować na każdym iPadzie z systemem iOS w wersji 6.0 lub wyższej (uwaga: można ją zainstalować również na iPhone'ach, ale prace nad smartfonowym wydaniem WH wciąż trwają). Przygotowała ją dla nas agencja Mercuri Move Media, która wcześniej stworzyła bliźniaczą aplikację dla magazynu Men's Health, we współpracy z zespołem redakcyjnym magazynu, korzystając z programu Adobe Digital Publishing Suite.

Pojedynczy numer Women's Health w wersji cyfrowej kosztuje 1,79 euro, najlepiej jednak od razu zamówić prenumeratę naszego magazynu - kosztuje jedynie 8,99 euro, co oznacza, że dostaniesz 6 numerów w cenie 5. Możliwy jest również zakup wydań archiwalnych WH - wszystkie dotychczasowe numery są już dostępne w App Store.

Zainstaluj aplikację WH na swoim iPadzie już teraz!

(kliknij na poniższy button App Store lub zeskanuj kod QR swoim iPadem)

appstore_button

qrcode_wh_ipad

WH

REKLAMA
Zobacz również:
Tkanka tłuszczowa gromadząca się w okolicach brzucha i talii jest wyjątkowo oporna, dlatego do jej zrzucenia same brzuszki nie wystarczą. Żeby wysmuklić  talię musimy zaangażować wszystkie mięśnie, które tworzą gorset wokół pasa. Bonus: przestaną cię boleć plecy.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA