Czysty dom w 4 krokach dzięki wielofunkcyjnemu odkurzaczowi Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO

Przyjrzyjmy się wielofunkcyjnemu odkurzaczowi pionowemu Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO, który w 4 prostych krokach pomoże nam doprowadzić naszą przestrzeń życiową do czystości. Jednym z jego wyróżników jest funkcja jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg, co znacząco skraca czas sprzątania.

Hoover odkurzacz mat. prasowe

Krok 1: Odkurzamy meble, kanapy i szafki

Sprzątanie mieszkania zaczynamy najczęściej od odkurzenia mebli, kanap i szafek. Pomoże nam w tym Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO, który możemy używać w trybie ręcznym. Używając szczotki 2w1 pozbędziemy się zalegającego na półkach kurzu, czy wyczyścimy tapicerkę. Szczotka szczelinowa natomiast pozwoli nam odkurzyć wszelkie trudno dostępne zakamarki. 

Krok 2: Odkurzamy dywany

Kolejny krok ku czystości naszego domu to odkurzanie dywanów i wykładzin. Świetnie sprawdzi się tu odkurzacz Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO w wersji pionowej oraz szczotka wyposażona w wałek Hybrid Care, który łączy w sobie miękkie włosie przeznaczone do delikatnego czyszczenia podłóg i mocniejsze włosie do głębokiego czyszczenia dywanów. Wystarczy włączyć odkurzacz i nasze dywany i wykładziny będą w mig czyste.

Krok 3: Odkurzamy podłogi twarde

Kolej na podłogi. Odkurzymy je skutecznie dzięki miękkiemu włosiu na wałku Hybrid Care. Do wyboru mamy 3 tryby odkurzania. Tryb Auto, który pozwala na odkurzanie do 40 minut bez konieczności ładowania baterii, tryb standardowy (25 minut) oraz tryb turbo (12 minut).

Krok 4: Odkurzamy i myjemy podłogi jednocześnie!

Aby nasz dom świecił czystością, powinniśmy także umyć podłogi. Najlepiej jednak, gdy odkurzanie i mycie podłóg następuje jednocześnie. Idealnym rozwiązaniem jest tu także wielofunkcyjny odkurzacz Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO, którego szczotka H-Lab 2in1 Hydro posiada – oprócz funkcji odkurzania – także wałek Hydro 360° umożliwiający precyzyjne czyszczenie podłogi na mokro. Wystarczy napełnić zbiornik wodą z dodatkiem detergentu, umieścić wałek pod kranem, by go namoczyć i urządzenie jest gotowe do pracy. Jednorazowe namoczenie starcza na umycie do 40 m2 powierzchni i nie musimy już – tak jak w przypadku tradycyjnego mopa – płukać go i wyciskać, co znacząco zwiększa komfort sprzątania.  

Dostępność i cena

Odkurzacz Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO dostępny jest w sieci salonów RTV Euro AGD w cenie 799 zł.

REKLAMA