REKLAMA

Czy jesteś gotowa na najnowocześniejsze podejście do procesu starzenia się skóry?

Na rynek branży kosmetycznej właśnie zawitała totalna innowacja, która stanowi trójwymiarowe podejście do procesu starzenia się skóry.

mary kay mat. prasowe

To Cudowny Zestaw Age Minimize 3D™ TimeWise® od Mary Kay, który daje ochronę przed negatywnym działaniem wolnych rodników, długotrwale opóźnia procesy starzenia się skóry i dostarcza widoczne rezultaty już w 4 tygodnie! W zestawie znajdują się 4 produkty, które stanowią kompletny schemat pielęgnacji: Oczyszczające Mleczko/Żel 4-w-1 (w zależności od rodzaju skóry), Rewitalizujący Krem na Dzień z SPF 30, Regenerujący Krem na Noc a także Przeciwmzarszczkowy Krem pod Oczy. Produkty dostępne są w dwóch formułach: do skóry normalnej i suchej a także mieszanej i tłustej.

Naukowcy Mary Kay pracowali nad nowymi produktami niemal 5 lat badań, podczas których zaprosili do testowania 5000 kobiet, przeprowadzili ponad 150 badań formuł i składników oraz ponad 200 badań klinicznych i testów bezpieczeństwa. Na tej solidnej postawie udało się stworzyć nowy wymiar prawdziwych cudów!

Za wyjątkową skuteczność Cudownego Zestawu 3D™ odpowiada opracowany na wyłączność Mary Kay, oczekujący na patent, przeciwzmarszczkowy Kompleks Age Minimize 3D™, na który składają się:

Kapsułkowany resweratrol, który charakteryzuje się silnym działaniem antyoksydacyjnym, pomaga odzyskać równomierny koloryt skóry a także wspiera naturalny proces produkcji kolagenu

Witamina B3, szeroko znana ze swych rozjaśniających właściwości, posiada także silne działanie przeciwutleniające

Peptydy opóźniające procesy starzenia wspierają naturalną produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy blask i dawną sprężystość.

Jeśli wierzysz, że pielęgnacja skóry ma kluczowe znaczenie, skontaktuj się z jedną z Konsultantek Mary Kay. Jeśli nie masz jeszcze swojego doradcy piękna, wejdź na www.marykay.pl i przetestuj Cudowny Zestaw 3D™.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA