[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czeska ofensywa, czyli światowa premiera nowej Skody Karoq

Škoda w tym roku nie zwalnia tempa. Zapraszamy do Sztokholmu na światową premierę nowej Skody Karoq.

Tym razem zabieramy Was na czerwony dywan do Sztokholmu. Miałyśmy tam okazję zamienić buty do biegania na szpilki i wziąć udział w światowej premierze nowego modelu Škody – Karoqa. Auto dostało nie tylko nową nazwę – jego linia nawiązuje teraz do wszystkich modeli w gamie. Karoq kontynuuje ofensywę SUV-ów i wjeżdża na scenę zaraz po większym bracie, Kodiaqu. Nie miałyśmy jeszcze okazji sprawdzić, jak sprawuje się na drodze, ale wiemy już, że do wyboru będzie pięć silników, w tym cztery zupełnie nowe.

Cierpliwie czekałyśmy na swoją kolejkę i usiadłyśmy na chwilę za kierownicą. Pierwsze, co rzuciło nam się w oczy, to wyświetlacz, który zastąpił klasyczne zegary. Karoq nie zapomina o korzeniach. Do wyboru będzie pięć trybów jazdy, a Offroad w wersji z napędem na cztery koła pomoże „zaatakować” coś więcej niż tylko krawężniki w miejskiej dżungli. Możemy się założyć, że będziemy go często widywały na ulicach.

REKLAMA

fot. Producent

Powyżej: światła reflektorów, dym i chwila dla fotoreporterów. Gwiazda wieczoru: nowa Škoda Karoq w blasku fleszy.

fot. Producent

Powyżej: dzielnie czekałyśmy w kolejce, żeby obejrzeć wnętrze.

WH 07-08/2017

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij