[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Czeska ofensywa, czyli światowa premiera nowej Skody Karoq

Škoda w tym roku nie zwalnia tempa. Zapraszamy do Sztokholmu na światową premierę nowej Skody Karoq.

Tym razem zabieramy Was na czerwony dywan do Sztokholmu. Miałyśmy tam okazję zamienić buty do biegania na szpilki i wziąć udział w światowej premierze nowego modelu Škody – Karoqa. Auto dostało nie tylko nową nazwę – jego linia nawiązuje teraz do wszystkich modeli w gamie. Karoq kontynuuje ofensywę SUV-ów i wjeżdża na scenę zaraz po większym bracie, Kodiaqu. Nie miałyśmy jeszcze okazji sprawdzić, jak sprawuje się na drodze, ale wiemy już, że do wyboru będzie pięć silników, w tym cztery zupełnie nowe.

Cierpliwie czekałyśmy na swoją kolejkę i usiadłyśmy na chwilę za kierownicą. Pierwsze, co rzuciło nam się w oczy, to wyświetlacz, który zastąpił klasyczne zegary. Karoq nie zapomina o korzeniach. Do wyboru będzie pięć trybów jazdy, a Offroad w wersji z napędem na cztery koła pomoże „zaatakować” coś więcej niż tylko krawężniki w miejskiej dżungli. Możemy się założyć, że będziemy go często widywały na ulicach.

REKLAMA

fot. Producent

Powyżej: światła reflektorów, dym i chwila dla fotoreporterów. Gwiazda wieczoru: nowa Škoda Karoq w blasku fleszy.

fot. Producent

Powyżej: dzielnie czekałyśmy w kolejce, żeby obejrzeć wnętrze.

WH 07-08/2017

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij