Creative SXFI THEATER – bezprzewodowe słuchawki stworzone z myślą o kinomanach

Creative, światowy lider przemysłu urządzeń audio przedstawia bezprzewodowe słuchawki Creative SXFI THEATER, stworzone z myślą o miłośnikach kina, którzy cenią sobie szczegółowość dźwięku.

Materiały promocyjne

Najnowszy model oferuje odtwarzanie dźwięku holograficznego, który sprawia, że użytkownik czuje się tak, jakby siedział w sali kinowej. Kinowy dźwięk w słuchawkach generowany jest przez neodymowe przetworniki o średnicy 50 mm. Creative SXFI THEATRE oferują proces personalizacji dźwięku przy pomocy technologii Super X-FI.

Na czym to polega? Technologia Super X-Fi mapuje kształt głowy i uszu, dzięki czemu dźwięk jest dostosowywany indywidualnie do użytkownika. Technologia generująca kinowy dźwięk działa zarówno w najnowszych filmach w jakości 4K, jak i podczas oglądania skompresowanych materiałów wideo udostępnianych w serwisie YouTube.

Ze względu na unikalny kształt głowy i uszu każdy z nas odbiera dźwięki w inny sposób. Do procesu personalizacji przy pomocy technologii Super X-Fi wystarczą trzy zdjęcia twarzy i uszu.

Z tego modelu słuchawek mogą korzystać również gracze, ponieważ w zestawie znajduje się odłączany mikrofon, który został zaprojektowany do jak najlepszej i wyraźniej komunikacji między członkami drużyny.

SXFI THEATRE wykorzystują bezprzewodową technologię 2,4 GHz, która zapewnia stabilny i silny sygnał dzięki bezprzewodowemu kluczowi USB z wbudowanym układem UltraDSP, obsługującym technologię Super X-Fi oraz zastrzeżoną technologię cyfrowej transmisji dźwięku.

Słuchawki wytrzymują nawet 30 godzin nieustannej pracy na baterii.

SFXI THEATRE dostępne są na stronie creative.com w cenie 849 złotych.

REKLAMA