[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa to nowe miejsce na mapie Spa Warszawy, które dołącza do Spa Clarins znajdujących się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na świecie.

Clarins spa

Warszawskie Spa mieści się w eleganckim lokalu przy ulicy Podchorążych 83 w Warszawie, w sąsiedztwie wspaniałej zieleni Łazienek Królewskich. Do dyspozycji mamy gabinety kosmetyczne oraz strefę relaksu połączoną ze studiem makijażu, w którym możemy spotkać się z Clarins Make Up Artist na indywidualnych lub grupowych warsztatach. W Clarins Beauty Spa możemy się zrelaksować i oddać w ręce najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów, którzy przygotują dla nas indywidualnie dobrane zabiegi Clarins na twarz i ciało. Dodatkowo, aby kompleksowo zadbać o skórę, możemy skorzystać ze specjalnej oferty zabiegów uzupełniających.

Oferowane przez Clarins zabiegi to wyłącznie manualne metody i najnowsze formuły opracowane na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów roślinnych, zapewniające natychmiast widoczne i trwałe efekty. Każda wizyta w Clarins Spa to wyprawa do miejsca gdzie ciało i dusza spotykają się z naturą, a klienci doświadczają zabiegów, które pozostają niezapomnianym przeżyciem.

REKLAMA

Clarins Beauty Spa, ul. Podchorążych 83, 00-722 Warszawa

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij