[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa to nowe miejsce na mapie Spa Warszawy, które dołącza do Spa Clarins znajdujących się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na świecie.

Clarins spa

Warszawskie Spa mieści się w eleganckim lokalu przy ulicy Podchorążych 83 w Warszawie, w sąsiedztwie wspaniałej zieleni Łazienek Królewskich. Do dyspozycji mamy gabinety kosmetyczne oraz strefę relaksu połączoną ze studiem makijażu, w którym możemy spotkać się z Clarins Make Up Artist na indywidualnych lub grupowych warsztatach. W Clarins Beauty Spa możemy się zrelaksować i oddać w ręce najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów, którzy przygotują dla nas indywidualnie dobrane zabiegi Clarins na twarz i ciało. Dodatkowo, aby kompleksowo zadbać o skórę, możemy skorzystać ze specjalnej oferty zabiegów uzupełniających.

Oferowane przez Clarins zabiegi to wyłącznie manualne metody i najnowsze formuły opracowane na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów roślinnych, zapewniające natychmiast widoczne i trwałe efekty. Każda wizyta w Clarins Spa to wyprawa do miejsca gdzie ciało i dusza spotykają się z naturą, a klienci doświadczają zabiegów, które pozostają niezapomnianym przeżyciem.

REKLAMA

Clarins Beauty Spa, ul. Podchorążych 83, 00-722 Warszawa

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij