Ciesz się swoimi ubraniami jeszcze dłużej

Wśród wszystkich ubrań ze swojej szafy, z całą pewnością są takie w których czujesz się jak milion dolarów i pragniesz by zachowały swą jakość na dłużej. Z Ariel PODS jest to możliwe.

Materiały prasowe

Niezależnie, czy kupujesz wymarzonąsukienkę czy funkcjonalną odzież sportową – to odpowiednia pielęgnacja pozwoli im zachować trwałość i piękny wygląd na dłużej. Ubrania, tak jak nasza skóra, potrzebują uwagi i stosownej pielęgnacji. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni przedwcześnie wyrzucić ulubioną rzecz. Poznaj nowe warianty kapsułek do prania by dbać o swoje ubrania jeszcze lepiej.

REKLAMA

Ariel Complete FiberProtectionPODS dba, chroni i zapewnia wyjątkową czystość.
Co więcej, sprawi, że przestaniesz się martwić tym, że Twoja odzież straci swój kształt – kapsułki pomogą je  chronić i zadbają również o ich kolor, wpływając jednocześnie na zachowanie elastyczności. Ponadto, dzięki technologii Complete Fiber Protection ubranie zyska nową jakość.

Wyjątkowo aktywny dzień nie sprzyja utrzymaniu świeżości naszych ubrań, szczególnie tych sportowych. Głównie dlatego, że osadzają się na nich nieprzyjemne zapachy takie jak pot i dym tytoniowy czy smog. Ariel Active Deo-Fresh PODS pomoże Ci utrzymać świeżość ubrań bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem fitness, rodzicem nastolatka, który jest w okresie dojrzewania i zaczyna się bardziej pocić, czy też zapracowanym pracownikiem narażonym na wiele stresujących chwil w trakcie dnia.

Wybrany wariant Ariel PODS pomoże zadbać o Twoją odzież przez cały rok i powstrzyma Cię od  martwienia się o stan garderoby. Z kolei, codzienna  dbałość o jakość ubrań pozwoli Ci cieszyć się nimi jeszcze dłużej.

Zobacz również:
Kitesurfing w Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Jeszcze 16 lat temu uprawiała go garstka zapaleńców, dziś widok kite'a nad falami Bałtyku nie budzi już zdziwienia. Przez ten czas ewaluował nie tylko sprzęt, ale i technika pływania, rozgrywane podczas zawodów konkurencje i ilość zapaleńców na wodzie. Kitesurfing ma już tak wielu fanów na świecie, że znalazł się w programie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA