[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ciekawostki urodowe WH: 07/2015

Czy płyn do demakijażu oczu można zastąpić kremem? Dlaczego warto stosować peeling skóry głowy? O czym powinnyśmy bezwzględnie pamiętać podczas lotu samolotem? Oto garść informacji dotyczących urody.

lot samolotem, samolot, podróż fot. shutterstock.com

Pamiętaj o kremie

Dwa razy silniejsze promieniowanie UV dociera do Twojej skóry podczas lotu samolotem – wynika z amerykańskich badań. Jeśli często latasz, pamiętaj o stosowaniu kremów z filtrem SPF 50+, który ochroni Cię przed fotostarzeniem czy nowotworem skóry. Obowiązkowy dla stewardess!

Zobacz nasz wybór najlepszych kremów

REKLAMA

REKLAMA

uroda, włosy, pielęgnacja włosów fot. Lars Zahner 2015/shutterstock.com

Pod włos

Skóra głowy wymaga złuszczania tak samo, jak ta na twarzy. Peeling usuwa zatykające mieszki włosowe łój i zrogowaciały naskórek. Stymuluje też krążenie krwi, co przyspiesza dostarczanie tlenu i substancji odżywczych do mieszków. - mówi trycholog Edyta Pawluś.

Efekt? Szybko, zdrowo rosnące włosy. Wypróbuj zabieg dermabrazji Nioxin Scalp Renew (99 zł). Sprawdź na zdrowewlosybeztajemnic.pl

REKLAMA

uroda fot. shutterstock.com

Zamienniki kosmetyków

Zapomniałaś zabrać w podróż któryś z kosmetyków? Sprawdź, czym go zastąpić.

Zapomniałaś pianki do golenia?

Zastąp ją odżywką do włosów. Zmiękcza włoski i jest łagodniejsza dla skóry niż mydło.

Zapomniałaś cienia do powiek i szminki?

Zastąp je różem w kremie. Możesz wklepać go palcami w skórę powiek i warg.

Zapomniałaś płynu do demakijażu oczu?

Zastąp go tłustym kremem do twarzy. Nałożony wacikiem na powieki rozpuści maskarę i eyeliner tak samo dobrze, jak płyn micelarny.  

WH 07-08/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij