[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ciekawostki urodowe WH: 05/2015

W najnowszych ciekawostkach dotyczących urody podpowiadamy, co robić, by cieszyć się wypoczętą, piękną cerą i zachwycać promiennym wyglądem. Zdradzamy też niecodzienny sposób na to, jak pozbyć się trądziku. Dowiedz się więcej!

uroda, cera, twarz, lustro, kobieta, pielęgnacja fot. shutterstock.com

Wypoczęta skóra

Niewiele rzeczy wkurza nas rano bardziej niż wypowiedziana z „troską” uwaga: „Wyglądasz na zmęczoną”. Pokonaj cztery najczęstsze problemy, z którymi budzimy się rano: podpuchnięte powieki, zaczerwienione oczy, skóra bez blasku i ciemne podkówki.

Papierowa skóra

Trójka głównych winowajców to: alkohol, kofeina i stres. Dobry krem pod oczy to absolutna kobieczność. Przywróć skórze blask, stosując odrobinę rozświetlacza na środek czoła i policzki i wykończ makijaż różem w kremie.

Podpuchnięte powieki

Paradoksalnie ich winowajcą może być zbyt długie wylegiwanie w łóżku. Układaj poduszkę wyżej, co przeciwdziała zastojom limfy. Kosmetyki pod oczy włóż wcześniej do lodówki i stosuj zimne. Możesz też sobie pomóc zaparzonymi wcześniej i wychłodzonymi w lodówce torebkami zielonej herbaty.

Ciemne kręgi pod oczami

Mogą być spowodowane sezonową alergią albo chorobą zatok. Poza maskowaniem lepiej wybrać się do lekarza, bo „podkówki” mogą też być związane z poważniejszymi schorzeniami (np. tarczyca, nerki).

Zaczerwienione białka

Główny winowajca? Sorry, ale alkohol. Ale też i alergie, brak snu i zbyt długie wpatrywanie się w monitor. Oprócz kropli do oczu i chłodnego kompresu na powieki, oszukaj naturę. Kredka w kolorze navy blue zamiast zwykłej czarnej sprawi, że białka wydadzą się bielsze.

Niekorzystnie na nasz wygląd wpływa zarówno za mało, jak i za dużo godzin snu. Nie śpij dłużej niż osiem godzin!

 

REKLAMA

REKLAMA

herbata ziołowa, herbata miętowa, mięta fot. shutterstock.com

Właściwości herbaty miętowej

Dwie filiżanki miętowej herbaty dziennie już po pięciu dniach powodują obniżenie się poziomu androgenów (tak, kobiety też wytwarzają męskie hormony), które są odpowiedzialne za wzrost gruczołów łojowych i powstawanie trądziku.

WH 05/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij