[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ciekawostki urodowe WH: 05/2015

Jaki podkład, maskarę i kredkę do oczu wybrać na imprezę na plaży? Które składniki diety mogą uzupełnić niedobór jodu w organizmie? Jaki jest skuteczny sposób na zgrabną sylwetkę i wspaniałe samopoczucie latem? Odpowiedzi znajdziesz wśród naszych ciekawostek dotyczących urody.

uroda fot. shutterstock.com

Impreza na plaży

Na plaży zupełnie wystarczy Ci krem z filtrem lub BB z odrobiną koloru, ale impreza ma swoje wymagania. Oto kosmetyki, które przetrwają gorącą noc, a nawet ochlapanie szampanem.

Rzęsy

Maskara Lash Architect 4D Waterproof L'Orèal nie dość, że jest bardzo trwała, to dodatkowo pięknie podkręca rzęsy, cena: ok. 50 zł. Z kolei High Impact Waterproof Mascara Clinique daje efekt sztucznych rzęs – w sam raz na imprezę, cena 114 zł.

Twarz

Kremy BB ładnie wyrównają kolor dekoltu czy nóg, ale naprawdę będziesz zadowolona, wypróbowując wodoodporny podkład do twarzy i ciała MAC, cena 129 zł, a do tego jeszcze wodoodporny korektor Sephora, cena 55 zł.

Powieki

Wypróbuj wodoodporną kredkę do oczu Bourjois, cena 32,90 zł, cienie Astor Perfect Stay 24 h, cena ok. 10 zł. Aby kolor dłużej utrzymał się na powiekach, przyda się nam wodoodporna baza pod cienie Artdeco, cena 36,90 zł.

Włosy

Pamiętaj o ochronie włosów. Promienie UV niszczą łuskę, dlatego stosuj kosmetyki (odżywki, olejki) z filtrem.  

Podczas wieczornych wakacyjnych wyjść świetnie sprawdzi się także no make up.

REKLAMA

REKLAMA

uroda fot. shutterstock.com

Więcej jodu

Suche włosy, sucha skóra? Być może w Twoim menu brakuje jodu. Niedawno EURRECA (EURopean micronutrient RECommendations Aligned) wymienił jod wśród 10 innych mikroelementów, których przyswajamy za mało, szczególnie gdy mieszkamy daleko od morza, zwłaszcza że spożycie soli, która jest sztucznie jodowana, sukcesywnie spada.

Jedz więcej ryb morskich, wybierz się czasami na sushi, a dodatkowo możesz wspomóc się suplementem KELP, który jest ekstraktem z bogatych w jod alg morskich.  

REKLAMA

uroda fot. shutterstock.com

Bądź piękna nago

76 procent kobiet czuje się nieswojo na myśl o lecie i włożeniu bikini. Spokojnie. Na rynku jest nasza książka „Bądź piękna nago”, dzięki której w 6 tygodni uda nam się osiągnąć pożądaną figurę.

WH 05/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij