[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Ciekawostki urodowe WH: 04/2014

Jaki jest związek między używaniem smartfona ze zmarszczkami na szyi? Czym zastąpić perfumy na plaży? Czy miejscowe wybielanie zębów korektorem jest bezpieczne i skuteczne? Przed Wami garść informacji o urodzie.

komórka, telefon fot. shutterstock.com

Używanie smartfona a zmarszczki na szyi

„Wpatrywanie się w ekrany smartfonów czy tabletów przez wiele godzin dziennie z pochyloną głową powoduje tworzenie się zmarszczek na szyi” – mówi prof. Ariel Ostad, dermatolog. Co robić? Przede wszystkim unikaj pochylania głowy, podnosząc wyżej ekran telefonu. Aplikuj na szyję krem zawierający witaminy A, C i E, wapń, flawonoidy, kwas hialuronowy, koenzym Q10, ceramidy, proteiny soi lub ryżu.

Sprawdź też 9 innych nawyków, które powodują zmarszczki i zobacz, co najlepiej na nie działa.

Patent WH:

Chodzenie z wyprostowanymi plecami i brodą lekko uniesioną zapobiega zmarszczkom i sprawia, że szyja wydaje się dłuższa.

REKLAMA

opalanie, wakacje, słońce fot. shutterstock.com

Opalanie a perfumy

Wychodząc na słońce lepiej będzie odstawić swoje zwykłe perfumy, bo zawarty w nich alkohol działa fotouczulająco. W rezultacie na skórze mogą pojawić się ciemne i trudne do usunięcia plamy.

Możesz zastąpić perfumy zapachowymi mgiełkami, a jeszcze lepiej pachnącym i jednocześnie pielęgnującym skórę olejkiem. Wypróbuj Clarins Shimmer Oil o zapachu mandarynki, grapefruita i ylang ylang. Olejek zawiera złote drobinki, które podkreślą piękno opalonej skóry. Cena: 155 zł.

Dowiedz się, czy kosmetyki do opalania skutecznie chronią i sprawdź, co się dzieje z Twoim ciałem, gdy się opalasz.

10 lat – o tyle starzej niż wynosi jej biologiczny wiek wygląda kobieta, która przez całe życie intensywnie plażuje. Tak wynika z badań nad skutkami opalania, przeprowadzonych przez prof. Giuseppe Argenziano – prezesa Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopii.
kobieta, piękny uśmiech fot. Leonid and Anna Dedukh 2015/shutterstock.com

Korektor do zębów - bezpieczny i skuteczny?

Martwią Cię drobne przebarwienia na zębach? Obecnie w sklepach pojawiły się nowe preparaty do wybielania – żele w pisaku. Bardzo łatwe w aplikacji, a co ważne – bezpieczne. Aktywny składnik to nadboran sodu. Wypróbuj Mint Cosmetics Teeth Whitening Pen (cena ok. 124 zł). Umyj zęby, nałóż żel na przebarwione miejsca i poczekaj, aż wyschnie.

Nieestetycznym przebarwieniom możesz też w dużej części zapobiec, unikając produktów, które powodują przebarwienia na zębach.

WH 04/2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij