[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Ciekawostki urodowe WH: 02/2015

Poznaj zalety płatków pod oczy, wybierz harmonizujący z odcieniem skóry kolor lakieru do paznokci oraz dowiedz się, jak leczyć nadwrażliwość zębów. Podpowiadamy również, jak długo powinnaś trzymać odżywkę na włosach.

uroda, włosy, kobieta, twarz, lustro fot. coka 2015/shutterstock.com

Nie przesadzaj z odżywką do włosów

Pięć minut to maksymalny czas, przez jaki powinnaś trzymać odżywkę na włosach, nawet jeżeli są mocno przesuszone. Zdrowym włosom wystarczy tylko minuta. Odżywka trzymana zbyt długo obciąża włosy, tworząc na ich powierzchni nieprzepuszczalny film.

REKLAMA

REKLAMA

oczy, kobieta, twarz fot. shutterstock.com

Zalety płatków pod oczy

Zwykłe kremy do oczu mogą nie poradzić sobie z regeneracją cienkiej i wrażliwej skóry, rozjaśnieniem cieni i likwidacją opuchlizny. Płatki pod oczy działają skuteczniej, gdyż zawierają prawdziwą bombę aktywnych składników, aplikowaną w formie wyprofilowanego kompresu.

To nasz najlepszy przyjaciel po nieprzespanej, przebalowanej nocy. Stosując płatki z retinolem w ciągu dnia, musisz pamiętać o późniejszym dodatkowym zabezpieczeniu skóry kremami z mocnym filtrem SPF. My wypróbowałyśmy te:

  • Shiseido, Pure Retinol Express (zawiera retinol, widocznie redukuje 3 rodzaje zmarszczek), cena – 216 zł/12 szt.
  • Perfecta, Płatki hydrożelowe (wyciągi z herbaty szybko odmładzają spojrzenie), cena – 3 zł/2 szt.
  • Prestige, Hyaluronic Repair (złote płatki pod oczy z kwasem hialuronowym, napinają skórę), cena – 8 zł/2 szt.

Zmęczone i opuchnięte oczy to Twój chleb powszedni? Dowiedz się, jak temu zaradzić.

REKLAMA

fot. Dima Sobko 2015/shutterstock.com fot. Dima Sobko 2015/shutterstock.com

Kolor kawowy

Lakier do paznokci w kolorze kawy z mlekiem wydłuża palce, dodając Twoim dłoniom smukłości. Jest tym dla rąk, czym szpilki w kolorze nude dla nóg. Aby jednak spełnił swoją rolę, powinien harmonizować z kolorem skóry.

  • Skóra jasna z odcieniem chłodny róż – kolor lakieru: latte np. Sally Hansen Iced Latt,
  • Średnia z odcieniem średnim – kolor lakieru: cappucciono np. Maybelline Expres Finish 27 Marble Cappuccino,
  • Ciemna karnacja – kolor lakieru: mocha np. Essie 781 Mochachino.

Stonowany kolor paznokci będzie świetnym dopełnieniem naturalnego make-up'u. Dowiedz się, jak zrobić makijaż dzienny.

REKLAMA

REKLAMA

fot. Lucky Business 2014/shutterstock.com fot. Lucky Business 2014/shutterstock.com

Odsłonięte szyjki zębowe

Prawie co druga z nas cierpi na nadwrażliwość zębów na skutek odsłonięcia szyjek zębowych. Nie dość, że boli przy jedzeniu lodów, to stanowi przeciwskazanie dla większości zabiegów wybielających.

Dlatego polecane dla nas pasty wybielające powinny zawierać hydroksyapatyt – substancję czynną, która reminalizuje kość i zamyka kanaliki (my lubimy Whitewash Laboratories, Remineralising Whitening Toothpaste, cena 39,90zł).

Marzysz o hollywoodzkim uśmiechu? Poznaj nasze patenty na wybielanie zębów w domu.

WH 02/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij