[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.5

Ciekawostki o seksie WH: 11/2015

Kiedy najlepiej iść pierwszy raz do łóżka z nowym partnerem? Co zapewni Ci większe zainteresowanie facetów na portalu randkowym? Które pozycje seksualne pozwalają na wielokrotny orgazm? Oto garść ciekawostek dotyczących seksu i związków.

seks w samochodzie fot. Getty Images

Najlepszy seks

Seks na urodziny, seks na wakacjach, seks po kłótni czy spontaniczny seks? Zgodnie z ankietą przeprowadzoną dla LifeStyles Condoms aż 60% par uważa, że najlepszy jest ten ostatni. Drugie miejsce przypadło w udziale romantycznym uniesieniom zaraz po kłótni. To co, zaszalejesz jeszcze dzisiaj?

Sprawdź także, co faceci myślą o pornografii oraz seksie na zgodę.

REKLAMA

REKLAMA

randka fot. shutterstock.com

Pierwszy raz z nowym partnerem

Zdaniem Amerykanek, trzeba czekać 4 miesiące, nim pójdziesz z partnerem do łóżka. „W tej kwestii nie ma jednego, skutecznego rozwiązania – mówi dr Shery Meyers. – Szybkie odkrycie, że jest wam razem dobrze, może wzmocnić związek".  

REKLAMA

przypadkowy seks fot. shutterstock.com

Słodkie słówka

Jak wynika z analiz przeprowadzonych przez eHarmony, istnieją słowa oraz frazy, które sprawią, że będziesz dostawać więcej wiadomości na portalu randkowym. Oto lista 10 najbardziej pomocnych wyrazów:

  • słodka – 46%
  • ambitna  39%
  • troskliwa  30%
  • spontaniczna  30%
  • wysportowana  22%
  • dowcipna  21%
  • otwarta  19%
  • optymistka  17%
  • pracowita  17%
  • namiętna  16%

REKLAMA

REKLAMA

seks, orgazm, para w łóżku fot. shutterstock.com

Wielka kumulacja

Skoro mamy możliwość przeżywania wielokrotnego orgazmu, dlaczego by z tego nie skorzystać? Oto lista pozycji, które pozwolą Ci wspiąć się na sam szczyt kilka razy w ciągu jednej nocy.

Mała odmiana

„Lubisz być na górze i mieć nad wszystkim kontrolę? Wystarczy, że odchylisz się do tyłu, a szybko poczujesz, jak przyjemna może być dodatkowa stymulacja punktu G” – mówi dr Debby Herbenick.

Więcej przyjemności

„Nie dość, że na zmianę możecie przejmować inicjatywę, to partner jest w stanie dodatkowo stymulować ręką Twoją łechtaczkę, a ustami piersi” – wyjaśnia psycholog.

Odrobina wysiłku

„Ta pozycja wymaga trochę wprawy, ale możesz być pewna, że Twoja pupa będzie wyglądała doskonale. W pakiecie masz również zapewnioną głęboką penetrację” – mówi Herbenick.

WH 11/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij