[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Ciekawostki o seksie WH: 09/2015

Co ma wspólnego pies z długotrwałym, udanym związkiem? Jak zmienia się nasze życie seksualne wraz z wiekiem? Ile procent kobiet fantazjuje o przelotnym romansie w przestworzach? Oto najświeższe ciekawostki dotyczące seksu zebrane przez naszych redaktorów.

facet, pies, mężczyzna fot. shutterstock.com

Wierny jak pies

Czworonożny przyjaciel może Ci ułatwić stworzenie związku na całe życie. Ale nie każdy! Portal dla miłośników zwierząt klooff .com przeprowadził ankietę, które rasy psów pomogą właścicielom przyciągnąć płeć przeciwną. Wyszło na to, że chihuahua robi wrażenie, ale mężczyźni uważają ich posiadaczki za głupie i interesują się nimi tylko w kontekście przelotnego romansu. Poniżej pełne wyniki sondy.

5 ras, które przyciągają mężczyzn

  • Golden Retriever
  • Labrador Retriever
  • Chihuahua
  • Pudel
  • Beagle

5 ras, które przyciągają kobiety

  • Owczarek niemiecki
  • Golden Retriever
  • Labrador Retriever
  • Husky syberyjski
  • Buldog francuski

Pies to dobry wybór także z innego powodu. Kontakt z nim wyzwala oksytocynę – hormon miłości. Przydatny dodatek.

REKLAMA

REKLAMA

seks, para fot. shutterstock.com

Będzie lepiej

Badacze znaleźli wytłumaczenie, dlaczego seks po trzydziestce ma być jeszcze fajniejszy. Jak wynika z badań opublikowanych w „Personality and Individual Differences”, gdy spada płodność (a to może się zacząć już w okolicach 27. urodzin), zaczynamy częściej myśleć o seksie i miewać przygody na jedną noc. „To podświadoma próba kompensowania obniżającej się płodności” – mówi autorka badania, doktorantka Judith A. Easton z University of Texas.

REKLAMA

para w łóżku fot. krivenko 2015/shutterstock.com

W głowie się nie mieści

Lista powodów, dla których warto iść do łóżka, jest długa, a i tak naukowcy zdołali dodać do niej jeszcze jeden argument. Zgodnie z raportem opublikowanym przez „Plos One”, seks może powiększać nasze mózgi! Badacze obserwowali dwie grupy szczurów. Jedna łączyła się w pary codziennie, druga nigdy. Okazało się, że ta pierwsza ma zdecydowanie więcej komórek w hipokampie – części mózgu odpowiedzialnej za pamięć i uczenie się. Wychodzi na to, że trzeba się zapomnieć, żeby pamiętać. Sprawdź też zdrowotne korzyści z uprawiania seksu.

I mały dodatek...

63 – tyle kobiet fantazjowało kiedyś o przelotnym romansie podczas samotnej podróży.

27 procent swoje marzenie zrealizowało. Może najwyższy czas spakować walizkę?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij