[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Ciekawostki o seksie WH: 07/2015

Jak ilość snu wpływa na naszą ochotę na seks? Jakie korzyści przynosi masturbacja? Jak pozbyć się nachalnego faceta? Ile z nas kocha się przy zapalonym świetle? Przygotowaliśmy dla Was kolejną garść ciekawostek.

miłość, udany związek, endorfiny, seks fot. wavebreakmedia 2015/shutterstock.com

Sen i seks

Dodatkowa godzina snu zwiększa o 14% szanse, że następnego dnia zaszalejesz ze swoim partnerem (zobacz, jak zrekompensować sobie zarwaną noc). Tak wynika z najnowszych badań opublikowanych w „Journal of Sexual Medicine”.

Co więcej, podczas zbliżenia będziesz zdecydowanie bardziej pobudzona i odczujesz większą przyjemność. To chyba wystarczający powód, żeby zostać dłużej w pościeli, prawda?  

Seks może być jeszcze bardziej ekscytujący, jeżeli zaczniecie podchodzić do niego z pasją. Zobaczcie nasze pozostałe sposoby na udany seks.

REKLAMA

masturbacja fot. Piotr Marcinski 2015/shutterstock.com

Przyjemna i pożyteczna masturbacja

Czasami warto pobawić się solo. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez badaczy z „University of Sydney" masturbacja ma bowiem korzystny wpływ na zdrowie. I nie chodzi bynajmniej o to, że unikasz chorób przenoszonych drogą płciową.

Zmniejszasz w ten sposób ryzyko zakażenia dróg moczowych, cukrzycy typu 2 oraz bezsenności, a także wzmacniasz mięśnie dnia miednicy. Nie wspominając oczywiście o przyjemności, którą dostajesz niejako w pakiecie. Prawda, że to dobry powód, żeby czasami pozwolić sobie na chwilę zapomnienia?  

fot. Ollyy 2014/shutterstock.com

Nie, nie, nie!

Masz dość nachalnych gości, którzy nie dają Ci spokoju, choć już dawno zasugerowałaś im, że nie masz ani czasu, ani ochoty? Widocznie musisz powiedzieć to prosto z mostu.

Badania przeprowadzone w Norwegii dowodzą, że nasza uprzejmość lub grzeczność jest przez mężczyzn regularnie interpretowana jako flirt. Co więcej, naukowcy z University of Ottawa dowodzą, że im jesteśmy bardziej atrakcyjne, tym faceci częściej się mylą.

Dlatego, jeżeli jakiś wakacyjny lowelas nie będzie chciał się od Ciebie odczepić, powiedz mu po prostu: „Na nic nie licz, nie jesteś w moim typie”. Powinno wystarczyć.  

seks, para fot. shutterstock.com

Seks przy zapalonym świetle

36% z nas kocha się przy zapalonym świetle. Dla porównania, w Ameryce pozwala sobie na to 57% par. Nigdy tego nie próbowałaś? Na początku wystarczy zapalona świeczka. Zobaczysz, będzie fajnie!  

WH 07-08/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij