[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Ciekawostki o seksie WH: 06/2014

Czy jedzenie jabłek może wpłynąć na udany seks? Dlaczego po alkoholu ludzie wydają się nam atrakcyjniejsi? Ilu mężczyzn zabiera prezerwatywy na pierwszą randkę? Odpowiedzi znajdziesz w najnowszych wiadomościach dotyczących seksu.

miłość, jabłko fot. shutterstock.com

Jabłko i jego polifenole

Zgodnie z raportem opublikowanym w „Archives of Gynecology and Obstetrics” kobiety, które jedzą przynajmniej jedno jabłko dziennie, są bardziej zadowolone ze swojego zdrowia seksualnego i rzadziej zgłaszają problemy z nawilżeniem podczas stosunku. Zdaniem badaczy bardziej satysfakcjonujący seks to zasługa polifenoli znajdujących się w skórce, które mogą poprawiać krążenie krwi. Teraz już wiadomo, dlaczego Ewa chciała się podzielić jabłkiem z Adamem.

Zdaniem psychologa Adama Hirscha, lepszy seks gwarantuje również zapach pączków i lukrecji. Może czas na wspólny wypad do przytulnej cukierni?

Kluczem do udanego życia seksualnego są także... ćwiczenia fizyczne! Przekonaj się, że sprawność jest sexy.

 

REKLAMA

REKLAMA

randka fot. ProStockStudio 2015/shutterstock.com

Jego atrakcyjność vs. alkohol

Wieczorem wydawało Ci się, że to książę z bajki, a rano nie potrafisz zrozumieć, co w nim widziałaś? Jeśli kiedykolwiek zdarzyła Ci się taka sytuacja, naukowcy z University of Bristol wiedzą, dlaczego. Alkohol sprawia, że patrzymy na innych przez różowe okulary. Podczas badania pijący uczestnicy i uczestniczki oceniali atrakcyjność twarzy zdecydowanie wyżej niż ci, którzy pozostali trzeźwi.

„Alkohol zmienia sposób, w jaki patrzymy na świat i się zachowujemy, co może prowadzić do niebezpiecznych zachowań, takich jak seks bez zabezpieczenia” – mówi dr Olivia Maynard. My radzimy po prostu z pewnymi decyzjami poczekać do następnego dnia.

REKLAMA

seks, prezerwatywy fot. shutterstock.com

Przezorny zawsze ubezpieczony...

Aż 72% mężczyzn zabiera ze sobą prezerwatywę na pierwszą randkę. Tak w razie czego, gdyby okazało się, że to kolacja ze śniadaniem. Może trochę się spieszą, ale przynajmniej myślą o zabezpieczeniu!

Jego nadzieja na upojną noc to jedno, Twój zdrowy rozsądek to drugie. Czy seks na pierwsze randce to dobry pomysł? Dowiedz się, jakich zachowań możesz żałować w mniej lub bardziej trwałych związkach z mężczyznami.

REKLAMA

REKLAMA

udany związek, romantyzm a emancypacja Czy potrzebujemy jeszcze romantyzmu?

Postaw na rozmowę

Jesteś na niego zła? Nie rzucaj w milczeniu znaczących spojrzeń. Ostatnie badania opublikowane w „Plos One” pokazują, że faceci, patrząc na zdjęcia, dwa razy gorzej radzą sobie z odczytywaniem kobiecych emocji niż emocji innych mężczyzn. Dr Boris Schiffer mówi, że to z powodu ewolucji. Ich przodkowie, żeby przetrwać, musieli odczytywać intencje rywali. Dlatego zaakceptuj, że w niektórych sprawach Twój partner mógł zostać w epoce kamienia łupanego, i powiedz, o co Ci chodzi.

Kłótnie w związku to chleb powszedni, dlatego dowiedz się jak rozmawiać, aby szybko osiągnąć porozumienie. W naszym artykule podpowiadamy, jak się kłócić.

WH 06/2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij